Osztályok

1. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
FPS
T1

7:45 - 8:30
Mat
FPS
T1

8:40 - 9:25
Nyelv
FPS
T1

9:40 - 10:25
Vizk
FPS
T1

10:35 - 11:20
Vizk
FPS
T1

11:30 - 12:15
Tsp
RTS
T1

12:25 - 13:10
Napk
LHG
T1

13:15 - 14:00
Napk
LHG
T1

14:15 - 14:55
Napk
LHG
T1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
FPS
T1

7:45 - 8:30
Mat
FPS
T1

8:40 - 9:25
Tsp
RTS
T1

9:40 - 10:25
Nyelv
FPS
T1

10:35 - 11:20
Ang
TOB
T1

11:30 - 12:15
Felz
FPS
O
felz-tehg
12:25 - 13:10
Napk
LHG
T1

13:15 - 14:00
Napk
LHG
T1

14:15 - 14:55
Napk
LHG
T1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
LHG
T1
napk
12:25 - 13:10
Sz  
 
 
Irod
FPS
T1

7:45 - 8:30
Tsp
RTS
T1

8:40 - 9:25
Tsp
RTS
T1

9:40 - 10:25
Nyelv
FPS
T1

10:35 - 11:20
Rkhit
HOA
T1
rk
11:30 - 12:15
Tehg
FPS
O
felz-tehg
12:25 - 13:10
Napk
LHG
T1

13:15 - 14:00
Napk
LHG
T1

14:15 - 14:55
Napk
LHG
T1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
11:30 - 12:15
Napk
LHG
T1
napk
12:25 - 13:10
Refh
MÁK
Hit
ref
11:30 - 12:15
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
FPS
T1

7:45 - 8:30
Mat
FPS
T1

8:40 - 9:25
Nyelv
FPS
T1

9:40 - 10:25
Ének
FPS
T1

10:35 - 11:20
Élet
FPS
T1

11:30 - 12:15
Tehg
FPS
O
felz-tehg
12:25 - 13:10
Napk
LHG
T1

13:15 - 14:00
Napk
LHG
T1

14:15 - 14:55
Napk
LHG
T1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
LHG
T1
napk
12:25 - 13:10
 
 
 
Mat
FPS
T1

7:45 - 8:30
Tsp
RTS
T1

8:40 - 9:25
Rkhit
HOA
T1
rk
9:40 - 10:25
Körny
FPS
T1

10:35 - 11:20
Ének
FPS
T1

11:30 - 12:15
Napk
LHG
T1

12:25 - 13:10
Napk
LHG
T1

13:15 - 14:00
Napk
LHG
T1

14:15 - 14:55
Napk
LHG
T1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
9:40 - 10:25
Refh
MÁK
Hit
ref
9:40 - 10:25

2. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
RAM
T2

7:45 - 8:30
Tsp
RAM
T2

8:40 - 9:25
Tsp
RAM
T2

9:40 - 10:25
Mat
RAM
T2

10:35 - 11:20
Vizk
RAM
T2

11:30 - 12:15
Vizk
RAM
T2

12:25 - 13:10
Napk
RTS
T2

13:15 - 14:00
Napk
RTS
T2

14:15 - 14:55
Napk
RTS
T2

15:00 - 15:40
Tehg
RTS
T2
felz-tehg
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
RAM
T2

7:45 - 8:30
Nyelv
RAM
T2

8:40 - 9:25
Mat
RAM
T2

9:40 - 10:25
Rkhit
HOA
T2
rk
10:35 - 11:20
Tsp
RAM
T2

11:30 - 12:15
Napk
RTS
T2

12:25 - 13:10
Napk
RTS
T2

13:15 - 14:00
Napk
RTS
T2

14:15 - 14:55
Napk
RTS
T2

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
10:35 - 11:20
Refh
MÁK
Hit
ref
10:35 - 11:20
Sz  
 
 
Nyelv
RAM
T2

7:45 - 8:30
Mat
RAM
T2

8:40 - 9:25
Tsp
RAM
T2

9:40 - 10:25
Rkhit
HOA
T2
rk
10:35 - 11:20
Ének
RAM
T2

11:30 - 12:15
Napk
RTS
T2

12:25 - 13:10
Napk
RTS
T2

13:15 - 14:00
Napk
RTS
T2

14:15 - 14:55
Napk
RTS
T2

15:00 - 15:40
Tehg
RTS
T2
felz-tehg
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
10:35 - 11:20
 
 
 
Refh
MÁK
Hit
ref
10:35 - 11:20
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
RAM
T2

7:45 - 8:30
Körny
RAM
T2

8:40 - 9:25
Nyelv
RAM
T2

9:40 - 10:25
Élet
RAM
T2

10:35 - 11:20
Tsp
RAM
T2

11:30 - 12:15
Felz
RAM
Kön
felz-tehg
12:25 - 13:10
Napk
RTS
T2

13:15 - 14:00
Napk
RTS
T2

14:15 - 14:55
Napk
RTS
T2

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
RTS
T2
napk
12:25 - 13:10
 
 
 
Ang
TOB
T2

7:45 - 8:30
Mat
RAM
T2

8:40 - 9:25
Irod
RAM
T2

9:40 - 10:25
Nyelv
RAM
T2

10:35 - 11:20
Ének
RAM
T2

11:30 - 12:15
Napk
RTS
T2

12:25 - 13:10
Napk
RTS
T2

13:15 - 14:00
Napk
RTS
T2

14:15 - 14:55
Napk
RTS
T2

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
PÁZ
T3

7:45 - 8:30
Irod
PÁZ
T3

8:40 - 9:25
Irod
PÁZ
T3

9:40 - 10:25
Vizk
PÁZ
T3

10:35 - 11:20
Vizk
PÁZ
T3

11:30 - 12:15
Napk
DBB
T3

12:25 - 13:10
Tsp
PÁZ
T3

13:15 - 14:00
Napk
DBB
T3

14:15 - 14:55
Napk
DBB
T3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
PÁZ
T3

7:45 - 8:30
Irod
PÁZ
T3

8:40 - 9:25
Nyelv
PÁZ
T3

9:40 - 10:25
Ének
PÁZ
T3

10:35 - 11:20
Rkhit
HOA
T3
rk
11:30 - 12:15
Napk
DBB
T3

12:25 - 13:10
Napk
DBB
T3

13:15 - 14:00
Napk
DBB
T3

14:15 - 14:55
Napk
DBB
T3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
11:30 - 12:15
Refh
MÁK
Hit
ref
11:30 - 12:15
Sz  
 
 
Mat
PÁZ
T3

7:45 - 8:30
Tsp
PÁZ
T3

8:40 - 9:25
Élet
PÁZ
T3

9:40 - 10:25
Irod
PÁZ
T3

10:35 - 11:20
Ének
PÁZ
T3

11:30 - 12:15
Felz
PÁZ
Inf
felz-tehg
12:25 - 13:10
Napk
DBB
T3

13:15 - 14:00
Napk
DBB
T3

14:15 - 14:55
Napk
DBB
T3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
DBB
T3
napk
12:25 - 13:10
Cs  
 
 
Tsp
PÁZ
T3

7:45 - 8:30
Tsp
PÁZ
T3

8:40 - 9:25
Nyelv
PÁZ
T3

9:40 - 10:25
Ang
TOB
T3

10:35 - 11:20
Körny
PÁZ
T3

11:30 - 12:15
Napk
DBB
T3

12:25 - 13:10
Napk
DBB
T3

13:15 - 14:00
Napk
DBB
T3

14:15 - 14:55
Napk
DBB
T3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
HOA
T3
rk
7:45 - 8:30
Mat
PÁZ
T3

8:40 - 9:25
Irod
PÁZ
T3

9:40 - 10:25
Nyelv
PÁZ
T3

10:35 - 11:20
Napk
DBB
T3

11:30 - 12:15
Tsp
PÁZ
T3

12:25 - 13:10
Napk
DBB
T3

13:15 - 14:00
Napk
DBB
T3

14:15 - 14:55
Napk
DBB
T3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
7:45 - 8:30
Refh
MÁK
Hit
ref
7:45 - 8:30

4. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
TOB
T4

7:45 - 8:30
Ang
MAÁ
T4
1. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
GUR
T4
rk
9:40 - 10:25
Irod
TOB
T4

10:35 - 11:20
Körny
TOB
T4

11:30 - 12:15
Ének
NEM
T4

12:25 - 13:10
Napk
NEM
T4

13:15 - 14:00
Napk
NEM
T4

14:15 - 14:55
Napk
NEM
T4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
TOB
T8
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
OBB
Kön
gk
9:40 - 10:25
 
 
 
Refh
MÁK
Hit
ref
9:40 - 10:25
Ke  
 
 
Mat
TOB
T4

7:45 - 8:30
Tsp
DBB
T4

8:40 - 9:25
Irod
TOB
T4

9:40 - 10:25
Irod
TOB
T4

10:35 - 11:20
Élet
NEM
T4

11:30 - 12:15
Napk
NEM
T4

12:25 - 13:10
Felz
FPS
Hit
felz
13:15 - 14:00
Napk
NEM
T4

14:15 - 14:55
Napk
NEM
T4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
NEM
T4
napk
13:15 - 14:00
Sz  
 
 
Nyelv
TOB
T4

7:45 - 8:30
Ének
NEM
T4

8:40 - 9:25
Irod
TOB
T4

9:40 - 10:25
Tsp
DBB
T4

10:35 - 11:20
Mat
TOB
T4

11:30 - 12:15
Ang
MAÁ
T4
1. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
NEM
T4

13:15 - 14:00
Napk
NEM
T4

14:15 - 14:55
Napk
NEM
T4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
TOB
T8
2. Csoport
12:25 - 13:10
Cs  
 
 
Irod
TOB
T4

7:45 - 8:30
Ang
MAÁ
T4
1. Csoport
8:40 - 9:25
Nyelv
TOB
T4

9:40 - 10:25
Tsp
DBB
T4

10:35 - 11:20
Tsp
DBB
T4

11:30 - 12:15
Napk
NEM
T4

12:25 - 13:10
Napk
NEM
T4

13:15 - 14:00
Napk
NEM
T4

14:15 - 14:55
Napk
NEM
T4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
TOB
T5
2. Csoport
8:40 - 9:25
 
 
 
Tsp
DBB
T4

7:45 - 8:30
Rkhit
GUR
T4
rk
8:40 - 9:25
Irod
TOB
T4

9:40 - 10:25
Mat
TOB
T4

10:35 - 11:20
Vizk
TOB
T4

11:30 - 12:15
Vizk
TOB
T4

12:25 - 13:10
Napk
NEM
T4

13:15 - 14:00
Napk
NEM
T4

14:15 - 14:55
Napk
NEM
T4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
8:40 - 9:25
Refh
MÁK
Hit
ref
8:40 - 9:25

5. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Töá
LEL
T5

7:45 - 8:30
Nyelv
HJE
T5

8:40 - 9:25
Mat
SZM
T5

9:40 - 10:25
Hon
LEL
T5

10:35 - 11:20
Irod
HJE
T5

11:30 - 12:15
Ang
JUM
T5
1. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
FEI
T5
1. Csoport
13:15 - 14:00
Drámsz
HJE
T8
drámsz
14:15 - 14:55
Drámsz
HJE
T8
drámsz
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
FEI
Inf
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ang
JUM
Inf
2. Csoport
13:15 - 14:00
Napk
FEI
T5
napk1
14:15 - 14:55
Napk
FEI
T5
napk1
15:00 - 15:40
Ke  
 
 
Mat
SZM
T5

7:45 - 8:30
Inf
LHG
Inf
1. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
JUM
T5
1. Csoport
9:40 - 10:25
Test
POG
Toá1

10:35 - 11:20
Ofő
JUM
T5

11:30 - 12:15
Rkhit
HOA
T5
rk
12:25 - 13:10
Napk
FEI
T5

13:15 - 14:00
Törsz
LEL
T8
törtsz
14:15 - 14:55
Törsz
LEL
T8
törtsz
15:00 - 15:40
Infsz
LHG
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
JUM
T5
2. Csoport
8:40 - 9:25
Inf
LHG
Inf
2. Csoport
9:40 - 10:25
Gkhit
OBB
Kön
gk
12:25 - 13:10
Napk
FEI
T5
napk
14:15 - 14:55
Napk
FEI
T5
napk
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Mat
SZM
T5

7:45 - 8:30
Nyelv
HJE
T5

8:40 - 9:25
Vizk
HJE
T5

9:40 - 10:25
Tech
NEM
T5

10:35 - 11:20
Test
POG
Toá1

11:30 - 12:15
Napk
LUT
T5

12:25 - 13:10
Napk
FEI
T5

13:15 - 14:00
Napk
FEI
T5

14:15 - 14:55
Napk
FEI
T5

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Test
POG
Toá1

7:45 - 8:30
Test
POG
Toá1

8:40 - 9:25
Töá
LEL
T5

9:40 - 10:25
Term
TAR
T5

10:35 - 11:20
Ének
FEC
T5

11:30 - 12:15
 
 
 
Ang
JUM
Inf
1. Csoport
13:15 - 14:00
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
14:15 - 14:55
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
JUM
T5
2. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
HJE
T5
2. Csoport
13:15 - 14:00
Napk
HJE
T5
napk2
14:15 - 14:55
Napk
HJE
T5
napk2
15:00 - 15:40
 
 
 
Term
TAR
T5

7:45 - 8:30
Irod
HJE
T5

8:40 - 9:25
Mat
SZM
T5

9:40 - 10:25
Test
POG
Toá1

10:35 - 11:20
Ang
JUM
T5

11:30 - 12:15
Rkhit
HOA
T5
rk
12:25 - 13:10
Napk
HJE
T5

13:15 - 14:00
Napk
HJE
T5

14:15 - 14:55
Napk
HJE
T5

15:00 - 15:40
Infsz
LHG
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
12:25 - 13:10
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
12:25 - 13:10
 
 
 

6. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
SZM
T6

7:45 - 8:30
Töá
LEL
T6

8:40 - 9:25
Nyelv
HJE
T6

9:40 - 10:25
Test
PEG
Toá1

10:35 - 11:20
Test
PEG
Toá1

11:30 - 12:15
Ang
TOB
T6
1. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6

13:15 - 14:00
Drámsz
HJE
T8
drámsz
14:15 - 14:55
Drámsz
HJE
T8
drámsz
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
Kön
2. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6
napk1
14:15 - 14:55
Napk
LUT
T6
napk1
15:00 - 15:40
Ke  
 
 
Test
PEG
Toá1

7:45 - 8:30
Ang
TOB
T6
1. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
SZA
T6
rk
9:40 - 10:25
Nyelv
HJE
T6

10:35 - 11:20
Term
TAR
T6

11:30 - 12:15
Mat
SZM
T6

12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6

13:15 - 14:00
Törsz
LEL
T8
törtsz
14:15 - 14:55
Törsz
LEL
T8
törtsz
15:00 - 15:40
Infsz
LHG
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
Kön
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
OBB
Kön
gk
9:40 - 10:25
Napk
LUT
T6
napk
14:15 - 14:55
Napk
LUT
T6
napk
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Test
PEG
Toá1

7:45 - 8:30
Ang
TOB
T6
1. Csoport
8:40 - 9:25
Inf
LHG
Inf
1. Csoport
9:40 - 10:25
Irod
HJE
T6

10:35 - 11:20
Tech
NEM
T6

11:30 - 12:15
Mat
SZM
T6

12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6

13:15 - 14:00
Napk
LUT
T6

14:15 - 14:55
Napk
LUT
T6

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inf
LHG
Inf
2. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
MAÁ
T6
2. Csoport
9:40 - 10:25
Cs  
 
 
Töá
LEL
T6

7:45 - 8:30
Ének
FEC
T6

8:40 - 9:25
Test
PEG
Toá1

9:40 - 10:25
Hon
LEL
T6

10:35 - 11:20
Ang
TOB
T6
1. Csoport
11:30 - 12:15
Napk
LUT
T6

12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6

13:15 - 14:00
Spsz
PEG
Toá1
sportsz
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
Kön
2. Csoport
11:30 - 12:15
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
14:15 - 14:55
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
15:00 - 15:40
 
 
 
Napk
LUT
T6
napk2
14:15 - 14:55
Napk
LUT
T6
napk2
15:00 - 15:40
 
 
 
Ofő
PEG
T6

7:45 - 8:30
Term
TAR
T6

8:40 - 9:25
Irod
HJE
T6

9:40 - 10:25
Mat
SZM
T6

10:35 - 11:20
Rkhit
SZA
T6
rk
11:30 - 12:15
Vizk
HJE
T6

12:25 - 13:10
Napk
LUT
T6

13:15 - 14:00
Napk
LUT
T6

14:15 - 14:55
Napk
LUT
T6

15:00 - 15:40
Infsz
LHG
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
11:30 - 12:15
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
11:30 - 12:15
 
 
 

7. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Test
PEG
Toá1

7:45 - 8:30
Kém
BUL
T7

8:40 - 9:25
Töá
LEL
T7

9:40 - 10:25
Irod
HJE
T7

10:35 - 11:20
Ang
JUM
T7
1. Csoport
11:30 - 12:15
Bioe
TAR
T7

12:25 - 13:10
Matsz
SZM
Kön
matsz
13:15 - 14:00
Drámsz
HJE
T8
drámsz
14:15 - 14:55
Drámsz
HJE
T8
drámsz
15:00 - 15:40
Infsz
LUT
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T6
2. Csoport
11:30 - 12:15
Napk
TAR
T7
napk2
13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7
napk1
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk1
15:00 - 15:40
 
 
 
Ke  
 
 
Rkhit
HOA
T7
rk
7:45 - 8:30
Föld
ZSÉ
T7

8:40 - 9:25
Bioe
TAR
T7

9:40 - 10:25
Test
PEG
Vusz

10:35 - 11:20
Test
PEG
Vusz

11:30 - 12:15
Ang
JUM
T7
1. Csoport
12:25 - 13:10
Mat
SZM
T7

13:15 - 14:00
Törsz
LEL
T8
törtsz
14:15 - 14:55
Törsz
LEL
T8
törtsz
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Kön
gk
7:45 - 8:30
Ang
MAÁ
Inf
2. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
TAR
T7
napk
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk
15:00 - 15:40
Refh
TÓT
Hit
ref
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
HJE
T7

7:45 - 8:30
Fiz
SZM
T7

8:40 - 9:25
Mat
SZM
T7

9:40 - 10:25
Inf
LUT
Inf
1. Csoport
10:35 - 11:20
Irod
HJE
T7

11:30 - 12:15
Rkhit
HOA
T7
rk
12:25 - 13:10
Test
PEG
Toá1

13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7

14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7

15:00 - 15:40
Infsz
LUT
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T7
2. Csoport
10:35 - 11:20
Gkhit
DAJ
Kön
gk
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
12:25 - 13:10
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
SZM
T7

7:45 - 8:30
Töá
LEL
T7

8:40 - 9:25
Ének
FEC
T7

9:40 - 10:25
Ang
JUM
T7
1. Csoport
10:35 - 11:20
Tech
NEM
T7

11:30 - 12:15
Vizk
MAÉ
T7

12:25 - 13:10
Matsz
SZM
Kön
matsz
13:15 - 14:00
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
14:15 - 14:55
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inf
LUT
Inf
2. Csoport
10:35 - 11:20
Napk
TAR
T7
napk2
13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7
napk4,napk3
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk4,napk3
15:00 - 15:40
 
 
 
Mat
SZM
T7

7:45 - 8:30
Föld
ZSÉ
T7

8:40 - 9:25
Test
PEG
Toá1

9:40 - 10:25
Ang
JUM
T7
1. Csoport
10:35 - 11:20
Fiz
SZM
T7

11:30 - 12:15
Ofő
SZM
T7

12:25 - 13:10
Angsz
MAÁ
Kön
angsz
13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7

14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T5
2. Csoport
10:35 - 11:20
Napk
TAR
T7
napk3,
13:15 - 14:00

8. osztály

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Kém
BUL
T8

7:45 - 8:30
Test
POG
Vusz

8:40 - 9:25
Test
POG
Vusz

9:40 - 10:25
Ang
JUM
T8
1. Csoport
10:35 - 11:20
Fiz
SZM
T8

11:30 - 12:15
Mat
FKK
T8

12:25 - 13:10
Ofő
FKK
T8

13:15 - 14:00
Drámsz
HJE
T8
drámsz
14:15 - 14:55
Drámsz
HJE
T8
drámsz
15:00 - 15:40
Infsz
LUT
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Napk
TAR
T7
napk1
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk1
15:00 - 15:40
 
 
 
Ke  
 
 
Ang
JUM
T8
1. Csoport
7:45 - 8:30
Rkhit
SZA
T8
rk
8:40 - 9:25
Föld
ZSÉ
T8

9:40 - 10:25
Mat
FKK
T8

10:35 - 11:20
Test
POG
Toá1

11:30 - 12:15
Bioe
TAR
T8

12:25 - 13:10
Napk
TAR
T8

13:15 - 14:00
Törsz
LEL
T8
törtsz
14:15 - 14:55
Törsz
LEL
T8
törtsz
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T6
2. Csoport
7:45 - 8:30
Gkhit
OBB
O
gk
8:40 - 9:25
Napk
TAR
T7
napk
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk
15:00 - 15:40
 
 
 
Refh
TÓT
Hit
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Mat
FKK
T8

7:45 - 8:30
Töá
SEP
T8

8:40 - 9:25
Irod
VFA
T8

9:40 - 10:25
Irod
VFA
T8

10:35 - 11:20
Inf
LUT
Inf
1. Csoport
11:30 - 12:15
Test
POG
Toá1

12:25 - 13:10
Fiz
SZM
T8

13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7

14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7

15:00 - 15:40
Infsz
LUT
Inf
infsz
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
MAÁ
T8
2. Csoport
11:30 - 12:15
 
 
 
Cs  
 
 
Kém
BUL
T8

7:45 - 8:30
Nyelv
VFA
T8

8:40 - 9:25
Nyelv
VFA
T8

9:40 - 10:25
Ének
FEC
T8

10:35 - 11:20
Ang
JUM
T8
1. Csoport
11:30 - 12:15
Angsz
MAÁ
T8
angsz
12:25 - 13:10
Vizk
MAÉ
T8

13:15 - 14:00
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
14:15 - 14:55
Tehg
HOA
T8
Tehg,tehg
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inf
LUT
Inf
2. Csoport
11:30 - 12:15
 
 
 
Napk
TAR
T7
napk4,napk3
14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7
napk4,napk3
15:00 - 15:40
 
 
 
Töá
SEP
T8

7:45 - 8:30
Mat
FKK
T8

8:40 - 9:25
Föld
ZSÉ
T8

9:40 - 10:25
Rkhit
SZA
T8
rk
10:35 - 11:20
Test
POG
Toá1

11:30 - 12:15
Ang
JUM
T8
1. Csoport
12:25 - 13:10
Napk
TAR
T7
napk3,
13:15 - 14:00
Napk
TAR
T7

14:15 - 14:55
Napk
TAR
T7

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
OBB
Kön
gk
10:35 - 11:20
Ang
MAÁ
Inf
2. Csoport
12:25 - 13:10
Refh
TÓT
Hit
ref
10:35 - 11:20
 
 
 

9.A gimnázium

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Fiz
SMA
E11

7:45 - 8:30
Ang
STÁ
Em4
1. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
HOA
E16
rk
9:40 - 10:25
Ének
FEC
F15

10:35 - 11:20
Kém
PAM
Em4

11:30 - 12:15
Föld
ZSÉ
Em8

12:25 - 13:10
Mat
HOÉ
Em8

13:15 - 14:00
Test
CSC
Tor1

14:15 - 14:55
Test
CSC
Tor1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Fs3
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
DAJ
Em8
gk
9:40 - 10:25
 
 
 
Refh
VIM
Fs3
ref
9:40 - 10:25
Ke  
 
 
Nyelv
KEM
Fs3

7:45 - 8:30
Test
CSC
Tor1

8:40 - 9:25
Drá
MAÉ
Al3

9:40 - 10:25
Mat
HOÉ
Al3

10:35 - 11:20
Vizk
MAÉ
Al3

11:30 - 12:15
Ang
STÁ
Fs3
1. Csoport
12:25 - 13:10
Irod
KEM
Fs3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Al3
2. Csoport
12:25 - 13:10
Sz  
 
 
Nyelv
KEM
Fs3

7:45 - 8:30
Test
CSC
Tor1

8:40 - 9:25
Ang
STÁ
Szf2
1. Csoport
9:40 - 10:25
Kém
PAM
Em4

10:35 - 11:20
Ném
BOS
Em8
1. Csoport
11:30 - 12:15
Föld
ZSÉ
Em8

12:25 - 13:10
Töá
KOL
Em8

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
E11
2. Csoport
9:40 - 10:25
Ném
FTM
Al2
2. Csoport
11:30 - 12:15
Cs  
 
 
Mat
HOÉ
Em4

7:45 - 8:30
Irod
KEM
Em4

8:40 - 9:25
Töá
KOL
Em4

9:40 - 10:25
Fiz
SMA
E11

10:35 - 11:20
Ném
BOS
E16
1. Csoport
11:30 - 12:15
Inf
CBK
Fs6
1. Csoport
12:25 - 13:10
Inf
CBK
Fs6
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Fs3
2. Csoport
11:30 - 12:15
Ang
RUB
Fs3
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ném
FTM
Al2
2. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
Test
CSC
Tor1

7:45 - 8:30
Rkhit
HOA
E16
rk
8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
Fs3

9:40 - 10:25
Ang
STÁ
Fs3
1. Csoport
10:35 - 11:20
Ang
STÁ
Fs3
1. Csoport
11:30 - 12:15
Ném
BOS
E16
1. Csoport
12:25 - 13:10
Ofő
KOL
F17

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Fs2
gk
8:40 - 9:25
Inf
CBK
Fs6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Inf
CBK
Fs6
2. Csoport
11:30 - 12:15
Ang
RUB
Al2
2. Csoport
12:25 - 13:10
Refh
VIM
Fs3
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9.B közgazdaság/ügyvitel ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ügg
BBZ
Fs9
közg
7:45 - 8:30
Ügg
BBZ
Fs9
közg
8:40 - 9:25
Rkhit
SZA
Al2
rk
9:40 - 10:25
Ang
SLN
Al1
ang1
10:35 - 11:20
Gazj
BIH
Al1
közg
11:30 - 12:15
Töá
LEL
Fs3

12:25 - 13:10
Kti
FSM
E11

13:15 - 14:00
Test
SUL
Tor2

14:15 - 14:55
Test
SUL
Tor2

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Titü
GEI
F17
ügyv
7:45 - 8:30
Gvi
BIH
F17
ügyv
8:40 - 9:25
Gkhit
DAJ
Em8
gk
9:40 - 10:25
Ang
RUB
Szf3
ang2
10:35 - 11:20
Glevgy
KUA
Fs9
ügyv
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Refh
VIM
Fs3
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Nyelv
KOL
F16

7:45 - 8:30
Gazj
BIH
F16
közg
8:40 - 9:25
Test
CSC
Tor1

9:40 - 10:25
Ügyv
NAM
Al1
közg
10:35 - 11:20
Ang
SLN
Al1
ang1
11:30 - 12:15
Mat
HOÉ
F16

12:25 - 13:10
Ofő
HOÉ
F16

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jogi
RÓF
Fs3
ügyv
8:40 - 9:25
Gépgy
KUA
Fs9
ügyv
10:35 - 11:20
Ang
RUB
Szf3
ang2
11:30 - 12:15
Sz  
 
 
Nyelv
KOL
E11

7:45 - 8:30
Mat
HOÉ
E11

8:40 - 9:25
Gazj
BIH
Em8
közg
9:40 - 10:25
Test
CSC
Tor1

10:35 - 11:20
Kti
FSM
E11

11:30 - 12:15
Irod
KOL
F15

12:25 - 13:10
Ang
SLN
Al1
ang1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gépgy
KUA
Fs9
ügyv
9:40 - 10:25
Ang
RUB
Szf6
ang2
13:15 - 14:00
Cs  
 
 
Inf
KIL
F13
közg
7:45 - 8:30
Inf
KIL
F13
közg
8:40 - 9:25
Ügyv
NAM
F15
közg
9:40 - 10:25
Gazj
BIH
F15
közg
10:35 - 11:20
Irod
KOL
Al3

11:30 - 12:15
Töá
LEL
F17

12:25 - 13:10
Mat
HOÉ
F17

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ükom
HJE
Fs3
ügyv
7:45 - 8:30
Gvi
BIH
Fs3
ügyv
8:40 - 9:25
Glgy
HJE
Fs3
ügyv
9:40 - 10:25
Ktm
HJE
Fs3
ügyv
10:35 - 11:20
 
 
 
Ang
SLN
Al1
ang1
7:45 - 8:30
Rkhit
SZA
Al2
rk
8:40 - 9:25
Test
CSC
Tor1

9:40 - 10:25
Ügyv
NAM
Al1
közg
10:35 - 11:20
Ügg
BBZ
Fs9
közg
11:30 - 12:15
Ügg
BBZ
Fs9
közg
12:25 - 13:10
Kti
FSM
E11

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
E16
ang2
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
Fs2
gk
8:40 - 9:25
Glevgy
KUA
Fs9
ügyv
10:35 - 11:20
Inf
KIL
F13
ügyv
11:30 - 12:15
Inf
KIL
F13
ügyv
12:25 - 13:10
 
 
 
Refh
VIM
Fs3
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9.C informatika ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Prgy
SMA
Fs6
1. Csoport
7:45 - 8:30
Prgy
SMA
Fs6
1. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
PAP
Al1
rk
9:40 - 10:25
Ang
POB
Al3
ang1
10:35 - 11:20
Prog
SMA
F15

11:30 - 12:15
Kti
FSM
E11

12:25 - 13:10
Ofő
ZSS
F16

13:15 - 14:00
Test
POG
Tor3

14:15 - 14:55
Test
POG
Tor3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Itszgy
KIL
F11
2. Csoport
7:45 - 8:30
Itszgy
KIL
F11
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
DAJ
Em8
gk
9:40 - 10:25
Ang
STÁ
Szf1
ang2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Refh
ORÁ
Al3
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
GEI
F15

7:45 - 8:30
Test
POG
Tor3

8:40 - 9:25
Mat
SUL
F16

9:40 - 10:25
ITSZ
KIL
F16

10:35 - 11:20
Ang
POB
Fs3
ang1
11:30 - 12:15
Nyelv
GEI
F15

12:25 - 13:10
Töá
ZSÉ
F15

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
STÁ
F16
ang2
11:30 - 12:15
Sz  
 
 
Inf
KIL
F12
1. Csoport
7:45 - 8:30
Inf
KIL
F12
1. Csoport
8:40 - 9:25
Nyelv
GEI
F15

9:40 - 10:25
Test
POG
Tor3

10:35 - 11:20
ITang
PEL
F16

11:30 - 12:15
Kti
FSM
E11

12:25 - 13:10
Mat
SUL
E11

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Iagy
ZSS
F11
2. Csoport
7:45 - 8:30
Iagy
ZSS
F11
2. Csoport
8:40 - 9:25
Cs  
 
 
Ang
POB
E16
ang1
7:45 - 8:30
Töá
ZSÉ
F16

8:40 - 9:25
Itszgy
KIL
F11
1. Csoport
9:40 - 10:25
Itszgy
KIL
F11
1. Csoport
10:35 - 11:20
Test
POG
Tor3

11:30 - 12:15
Iagy
ZSS
F11
1. Csoport
12:25 - 13:10
Iagy
ZSS
F11
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
STÁ
Szf6
ang2
7:45 - 8:30
Prgy
SMA
Fs6
2. Csoport
9:40 - 10:25
Prgy
SMA
Fs6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Inf
KIL
F12
2. Csoport
12:25 - 13:10
Inf
KIL
F12
2. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
Ang
POB
Fs3
ang1
7:45 - 8:30
Rkhit
PAP
Al1
rk
8:40 - 9:25
Irod
GEI
F15

9:40 - 10:25
Ita
ZSS
E11

10:35 - 11:20
ITang
PEL
E11

11:30 - 12:15
Kti
FSM
E11

12:25 - 13:10
Mat
SUL
F15

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
STÁ
F16
ang2
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
Fs2
gk
8:40 - 9:25
 
 
 
Refh
ORÁ
Al3
ref
8:40 - 9:25

10.A gimnázium

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Bioe
POG
Em4

7:45 - 8:30
Irod
POB
F15

8:40 - 9:25
Ének
FEC
F15

9:40 - 10:25
Rkhit
PAP
E11
rk1,rk1 ,rk
10:35 - 11:20
Test
SUL
Tor2

11:30 - 12:15
Kém
PAM
Em4

12:25 - 13:10
Ang
POB
Fs3
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
SZA
Al2
rk3,rk2
10:35 - 11:20
Ang
SLN
Al2
2. Csoport
13:15 - 14:00
Gkhit
DAJ
Em1
gk,gk
10:35 - 11:20
 
 
 
Refh
VIM
Em8
ref
10:35 - 11:20
 
 
 
Ke  
 
 
Ném
BOS
Al1
1. Csoport
7:45 - 8:30
Mat
SMA
Em8

8:40 - 9:25
Irod
POB
Em8

9:40 - 10:25
Föld
ZSÉ
Em8

10:35 - 11:20
Fiz
SMA
E11

11:30 - 12:15
Töá
ZSÉ
E11

12:25 - 13:10
Ang
POB
Al1
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
SLN
Al2
2. Csoport
7:45 - 8:30
Ném
BOS
Al2
2. Csoport
13:15 - 14:00
Sz  
 
 
Rkhit
PAP
Em9
rk1,rk1 ,rk
7:45 - 8:30
Mat
SMA
Em9

8:40 - 9:25
Vizk
MAÉ
Em1

9:40 - 10:25
Ang
POB
Em8
1. Csoport
10:35 - 11:20
Kém
PAM
Em4

11:30 - 12:15
Ném
BOS
Al1
1. Csoport
12:25 - 13:10
Bioe
POG
Em4

13:15 - 14:00
Test
SUL
Tor2

14:15 - 14:55
Test
SUL
Tor2

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
SZA
Al1
rk3,rk2
7:45 - 8:30
Ném
BOS
Al2
2. Csoport
10:35 - 11:20
Ang
SLN
Al2
2. Csoport
12:25 - 13:10
Gkhit
DAJ
F15
gk,gk
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Refh
VIM
Em1
ref
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Inf
SMA
Fs6
1. Csoport
7:45 - 8:30
Inf
SMA
Fs6
1. Csoport
8:40 - 9:25
Test
SUL
Tor2

9:40 - 10:25
Töá
ZSÉ
Em8

10:35 - 11:20
Irod
POB
Em8

11:30 - 12:15
Mat
SMA
Em8

12:25 - 13:10
Nyelv
POB
Em8

13:15 - 14:00
Ofő
POB
Em8

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
SLN
Al2
2. Csoport
7:45 - 8:30
Ném
BOS
Al2
2. Csoport
8:40 - 9:25
 
 
 
Test
SUL
Tor2

7:45 - 8:30
Mat
SMA
Em4

8:40 - 9:25
Fiz
SMA
E11

9:40 - 10:25
Föld
ZSÉ
Em8

10:35 - 11:20
Ang
POB
Em8
1. Csoport
11:30 - 12:15
Ang
POB
Em8
1. Csoport
12:25 - 13:10
Ném
BOS
Al1
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
SLN
Al2
2. Csoport
11:30 - 12:15
Inf
SMA
Fs6
2. Csoport
12:25 - 13:10
Inf
SMA
Fs6
2. Csoport
13:15 - 14:00

10.B közgazdaság ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
KEM
Em9

7:45 - 8:30
Test
CSC
Tor1

8:40 - 9:25
Nyelv
KEM
Em9

9:40 - 10:25
Rkhit
PAP
E11
rk1,rk1 ,rk
10:35 - 11:20
Ang
STÁ
Al2
angol
11:30 - 12:15
Péng
BIS
Em9
1. Csoport
12:25 - 13:10
Stg
BIH
Em9
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
HOA
E16
rk2
10:35 - 11:20
Ném
FTM
Al3
német
11:30 - 12:15
Inf
GYÉ
F13
2. Csoport
12:25 - 13:10
Inf
GYÉ
F13
2. Csoport
13:15 - 14:00
Rkhit
SZA
Al2
rk3,rk2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk,gk
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
ORÁ
F17
ref
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Gazj
RÓF
Em9

7:45 - 8:30
Töá
LEL
Em9

8:40 - 9:25
Ang
STÁ
Fs3
angol
9:40 - 10:25
Pévá
TÖA
Em9

10:35 - 11:20
Ást
BIH
Em9

11:30 - 12:15
Mat
PAI
Em9

12:25 - 13:10
Szám
PAK
Em9

13:15 - 14:00
Ofő
STÁ
Em9

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Al2
német
9:40 - 10:25
Sz  
 
 
Rkhit
PAP
Em9
rk1,rk1 ,rk
7:45 - 8:30
Szág
PAK
Szf6
1. Csoport
8:40 - 9:25
Föld
ZSÉ
Em9

9:40 - 10:25
Ást
BIH
Em9

10:35 - 11:20
Pénz
BIH
Em9

11:30 - 12:15
Mat
PAI
Em9

12:25 - 13:10
Irod
KEM
Em9

13:15 - 14:00
Test
PEG
Tor4

14:15 - 14:55
Test
PEG
Tor4

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
HOA
E16
rk2
7:45 - 8:30
Péng
BIS
E16
2. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
SZA
Al1
rk3,rk2
7:45 - 8:30
 
 
 
Gkhit
DAJ
F15
gk,gk
7:45 - 8:30
 
 
 
Refh
ORÁ
F17
ref
7:45 - 8:30
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
KEM
Em8

7:45 - 8:30
Test
CSC
Tor1

8:40 - 9:25
Szám
PAK
Em8

9:40 - 10:25
Ang
STÁ
Al2
angol
10:35 - 11:20
Inf
GYÉ
F13
1. Csoport
11:30 - 12:15
Inf
GYÉ
F13
1. Csoport
12:25 - 13:10
Föld
ZSÉ
Em9

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Szf2
német
10:35 - 11:20
Stg
BIH
Al1
2. Csoport
11:30 - 12:15
Szág
PAK
Em9
2. Csoport
12:25 - 13:10
 
 
 
Mat
PAI
E11

7:45 - 8:30
Ang
STÁ
Em8
angol
8:40 - 9:25
Töá
LEL
F16

9:40 - 10:25
Pénz
BIH
F16

10:35 - 11:20
Test
CSC
Tor1

11:30 - 12:15
Gazj
RÓF
Em9

12:25 - 13:10
Gazj
RÓF
Em9

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Szf2
német
8:40 - 9:25

10.C informatika ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
ITang
PEL
F16

7:45 - 8:30
Irod
KOL
F16

8:40 - 9:25
Prog
SMA
F16

9:40 - 10:25
Rkhit
PAP
E11
rk1,rk1 ,rk
10:35 - 11:20
Ang
PEL
Sze2
ang1
11:30 - 12:15
Mat
SMA
F16

12:25 - 13:10
Test
POG
Tor3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
HOA
E16
rk2
10:35 - 11:20
Ang
RUB
Szf3
ang2
11:30 - 12:15
Gkhit
DAJ
Em1
gk,gk
10:35 - 11:20
Ném
FTM
Al3
német
11:30 - 12:15
Refh
ORÁ
F17
ref
10:35 - 11:20
 
 
 
Ke  
 
 
Test
POG
Tor3

7:45 - 8:30
Fiz
SZM
E11

8:40 - 9:25
Ang
PEL
Al1
ang1
9:40 - 10:25
Hál1g
MHI
F13
1. Csoport
10:35 - 11:20
Hál1g
MHI
F13
1. Csoport
11:30 - 12:15
Prgy
SMA
Fs6
1. Csoport
12:25 - 13:10
Prgy
SMA
Fs6
1. Csoport
13:15 - 14:00
Ofő
MHI
Fs3

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
E16
ang2
9:40 - 10:25
Prgy
SMA
Fs6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Prgy
SMA
Fs6
2. Csoport
11:30 - 12:15
Hál1g
MHI
F13
2. Csoport
12:25 - 13:10
Hál1g
MHI
F13
2. Csoport
13:15 - 14:00
Ném
FTM
Al2
német
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Rkhit
PAP
Em9
rk1,rk1 ,rk
7:45 - 8:30
Pévá
TÖA
Fs3

8:40 - 9:25
Ita
SMA
Fs3

9:40 - 10:25
Inf
MHI
Fs6
1. Csoport
10:35 - 11:20
Inf
MHI
Fs6
1. Csoport
11:30 - 12:15
Iagy
SMA
F13
1. Csoport
12:25 - 13:10
Itszgy
KIL
F13
1. Csoport
13:15 - 14:00
Test
POG
Tor3

14:15 - 14:55
Test
POG
Tor3

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
HOA
E16
rk2
7:45 - 8:30
Iagy
SMA
F13
2. Csoport
10:35 - 11:20
Itszgy
KIL
F13
2. Csoport
11:30 - 12:15
Inf
MHI
Fs6
2. Csoport
12:25 - 13:10
Inf
MHI
Fs6
2. Csoport
13:15 - 14:00
Gkhit
DAJ
F15
gk,gk
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
ORÁ
F17
ref
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
ITang
PEL
E11

7:45 - 8:30
Mat
SMA
E11

8:40 - 9:25
Fiz
SZM
E11

9:40 - 10:25
Ang
PEL
Al1
ang1
10:35 - 11:20
ITSZ
KIL
Em1

11:30 - 12:15
Nyelv
KOL
Em1

12:25 - 13:10
Töá
LEL
Em1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
E16
ang2
10:35 - 11:20
Ném
FTM
Szf2
német
10:35 - 11:20
 
 
 
Hál1
MHI
Em8

7:45 - 8:30
Ang
PEL
Szf4
ang1
8:40 - 9:25
Test
POG
Tor3

9:40 - 10:25
Irod
KOL
Em1

10:35 - 11:20
Irod
KOL
Em1

11:30 - 12:15
Mat
SMA
Em4

12:25 - 13:10
Töá
LEL
Em4

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Szf5
ang2
8:40 - 9:25
Ném
FTM
Szf2
német
8:40 - 9:25

10.D ügyvitel ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
KOL
Szf3

7:45 - 8:30
Töá
ZSÉ
Szf3

8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
Szf3

9:40 - 10:25
Rkhit
PAP
E11
rk1,rk1 ,rk
10:35 - 11:20
Ang
SLN
Szf4
angol
11:30 - 12:15
Inf
CBK
F12

12:25 - 13:10
Inf
CBK
F12

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk,gk
10:35 - 11:20
Ném
FTM
Al3
német
11:30 - 12:15
Refh
VIM
Em8
ref
10:35 - 11:20
 
 
 
Ke  
 
 
Test
CSC
Tor1

7:45 - 8:30
Ialkgy
NAM
Sze3

8:40 - 9:25
Ang
SLN
Fs2
angol
9:40 - 10:25
Irod
KOL
Em1

10:35 - 11:20
Föld
ZSÉ
Em1

11:30 - 12:15
Ktm
KUA
Em1

12:25 - 13:10
Nyelv
KOL
Em1

13:15 - 14:00
Ofő
SLN
Em1

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Al2
német
9:40 - 10:25
Sz  
 
 
Rkhit
PAP
Em9
rk1,rk1 ,rk
7:45 - 8:30
Gépgy
GEI
Fs9

8:40 - 9:25
Gogy
NAM
Szf6

9:40 - 10:25
Ügyfi
GEI
Szf6

10:35 - 11:20
Töá
ZSÉ
Al3

11:30 - 12:15
Mat
HOÉ
Al3

12:25 - 13:10
Glevgy
NAM
Fs9

13:15 - 14:00
Test
CSC
Tor1

14:15 - 14:55
Test
CSC
Tor1

15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
F15
gk,gk
7:45 - 8:30
Refh
VIM
Em1
ref
7:45 - 8:30
Cs  
 
 
Glevgy
NAM
Fs9

7:45 - 8:30
Mat
HOÉ
Szf3

8:40 - 9:25
Ktm
KUA
Szf3

9:40 - 10:25
Ang
SLN
Al3
angol
10:35 - 11:20
Test
CSC
Tor1

11:30 - 12:15
Föld
ZSÉ
Al3

12:25 - 13:10
Pévá
TÖA
Al3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Szf2
német
10:35 - 11:20
 
 
 
Irod
KOL
Em4

7:45 - 8:30
Ang
SLN
Sze2
angol
8:40 - 9:25
Gogy
NAM
Szf6

9:40 - 10:25
Test
CSC
Tor1

10:35 - 11:20
Gvi
BIH
F15

11:30 - 12:15
Titü
KUA
F15

12:25 - 13:10
Szalk
KIL
F13

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Szf2
német
8:40 - 9:25

11.A gimnázium

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Test
SUL
Tor2

7:00 - 7:45
Test
SUL
Tor2

7:45 - 8:30
Rkhit
HOA
E16
rk
8:40 - 9:25
Irod
MAÉ
F17

9:40 - 10:25
Ang
PEL
Fs2
1. Csoport
10:35 - 11:20
Drá
MAÉ
F17

11:30 - 12:15
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
12:25 - 13:10
Ném
BOS
E16
1. Csoport
13:15 - 14:00
Mf2
MSA
Al3
matf2
14:15 - 14:55
Mf2
MSA
Al3
matf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Mat
PAI
Fs3
2. Csoport
10:35 - 11:20
Ném
BOS
E16
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ang
STÁ
Em1
2. Csoport
13:15 - 14:00
Mf2
KOL
F16
magyf2
14:15 - 14:55
Mf2
KOL
F16
magyf2
15:00 - 15:40
Refh
VIM
Szf2
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nf2
BOS
F17
némf2
14:15 - 14:55
Nf2
BOS
F17
némf2
15:00 - 15:40
Ke  
 
 
Fiz
SMA
E11

7:45 - 8:30
Ang
PEL
Al1
1. Csoport
8:40 - 9:25
Töá
BOS
Em9

9:40 - 10:25
Ném
BOS
E16
1. Csoport
10:35 - 11:20
Bioe
RÉO
Em4

11:30 - 12:15
Irod
MAÉ
Szf6

12:25 - 13:10
Test
SUL
Tor2

13:15 - 14:00
Ff2
SMA
E11
fizikaf2
14:15 - 14:55
Ff2
SMA
E11
fizikaf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
BOS
E16
2. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
STÁ
Al2
2. Csoport
10:35 - 11:20
Mf1
PAI
Em8
matf1
14:15 - 14:55
 
 
 
Sz  
 
 
Töá
BOS
F16

7:45 - 8:30
Rkhit
HOA
Em8
rk
8:40 - 9:25
Ang
PEL
Szf3
1. Csoport
9:40 - 10:25
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
10:35 - 11:20
Test
SUL
Tor2

11:30 - 12:15
Irod
MAÉ
F16

12:25 - 13:10
Ofő
BOS
F16

13:15 - 14:00
Mf1
MAÉ
Em4
magyf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Mat
PAI
Szf5
2. Csoport
9:40 - 10:25
Ang
STÁ
F16
2. Csoport
10:35 - 11:20
Tf2
LEL
F16
törtf2
14:15 - 14:55
Tf2
LEL
F16
törtf2
15:00 - 15:40
Refh
VIM
F16
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Töá
BOS
Em1

7:45 - 8:30
Ang
PEL
Al1
1. Csoport
8:40 - 9:25
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
9:40 - 10:25
Bioe
RÉO
Em4

10:35 - 11:20
Fiz
SMA
Em9

11:30 - 12:15
Bf2
RÉO
Em4
biof2
12:25 - 13:10
Bf2
RÉO
Em4
biof2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
PAI
Al3
2. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
STÁ
Al2
2. Csoport
9:40 - 10:25
Af2
PEL
E16
angf2
12:25 - 13:10
Af2
PEL
E16
angf2
13:15 - 14:00
Kf2
PAM
Em4
kémf2
14:15 - 14:55
Kf2
PAM
Em4
kémf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
Af1
SLN
F16
angf1
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
BOS
Em1

7:45 - 8:30
Ném
BOS
F16
1. Csoport
8:40 - 9:25
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
9:40 - 10:25
Ang
PEL
Fs2
1. Csoport
10:35 - 11:20
Test
SUL
Tor2

11:30 - 12:15
Nyelv
MAÉ
F16

12:25 - 13:10
Drá
MAÉ
F16

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
PAI
E11
2. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
STÁ
Al2
2. Csoport
9:40 - 10:25
Ném
BOS
E16
2. Csoport
10:35 - 11:20

11.B közgazdaság ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Pénz
BIH
Szf1

7:45 - 8:30
Rkhit
GUR
Al2
rk
8:40 - 9:25
Test
CSC
Tor1

9:40 - 10:25
Irod
KOL
Em9

10:35 - 11:20
Ksf2
BIS
Em9

11:30 - 12:15
Ang
POB
F17
ang1
12:25 - 13:10
Nyelv
KOL
Al3

13:15 - 14:00
Mf2
MSA
Al3
matf2
14:15 - 14:55
Mf2
MSA
Al3
matf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Ang
RUB
Al3
ang2
12:25 - 13:10
Mf1
HOÉ
F15
matf1
14:15 - 14:55
 
 
 
Refh
VIM
Szf2
ref
8:40 - 9:25
Ném
FTM
Al2
német
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ügg
HJE
Al3
1. Csoport
7:45 - 8:30
Stg
BIS
Al3
1. Csoport
8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
F15
1. Csoport
9:40 - 10:25
Ang
POB
Szf3
ang1
10:35 - 11:20
Töá
LEL
Em8

11:30 - 12:15
Test
CSC
Tor1

12:25 - 13:10
Test
CSC
Tor1

13:15 - 14:00
Ofő
BIS
F15

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stg
BIS
Szf1
2. Csoport
7:45 - 8:30
Ügg
HJE
F15
2. Csoport
8:40 - 9:25
Mat
SMA
E11
2. Csoport
9:40 - 10:25
Ang
RUB
F17
ang2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Sze2
német
10:35 - 11:20
Sz  
 
 
Test
CSC
Tor1

7:45 - 8:30
Rkhit
GUR
Al2
rk
8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
Al2
1. Csoport
9:40 - 10:25
Töá
LEL
Em1

10:35 - 11:20
Bioe
TAR
Em1

11:30 - 12:15
Pénz
BIH
Szf1

12:25 - 13:10
Szám
PAK
F15

13:15 - 14:00
Af1
SLN
F15
angf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Mat
SMA
Al3
2. Csoport
9:40 - 10:25
 
 
 
Refh
VIM
F16
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Test
CSC
Tor1

7:45 - 8:30
Szám
PAK
F17

8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
E16
1. Csoport
9:40 - 10:25
Fiz
SZM
Em1

10:35 - 11:20
Töá
LEL
F15

11:30 - 12:15
Pénz
BIH
F15

12:25 - 13:10
Irod
KOL
F15

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
SMA
F16
2. Csoport
9:40 - 10:25
 
 
 
Mat
HOÉ
Al2
1. Csoport
7:45 - 8:30
Irod
KOL
Em1

8:40 - 9:25
Ást
BIS
Em1

9:40 - 10:25
Bioe
TAR
Em4

10:35 - 11:20
Szám
PAK
Em9

11:30 - 12:15
Ksf2
BIS
Em1

12:25 - 13:10
Ang
POB
Szf3
ang1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
SMA
Fs2
2. Csoport
7:45 - 8:30
Ang
RUB
Al3
ang2
13:15 - 14:00
 
 
 
Ném
FTM
Al2
német
13:15 - 14:00

11.C informatika ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
PAI
F15
1. Csoport
7:45 - 8:30
Rkhit
PAP
Al1
rk
8:40 - 9:25
Adg
CBK
Fs6
1. Csoport
9:40 - 10:25
Adg
CBK
Fs6
1. Csoport
10:35 - 11:20
Hál1
MHI
E11

11:30 - 12:15
Ang
PEL
F15
ang1
12:25 - 13:10
Töá
LEL
F15

13:15 - 14:00
Mf2
MSA
Al3
matf2
14:15 - 14:55
Mf2
MSA
Al3
matf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
HOÉ
Szf6
2. Csoport
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Hál1g
MHI
F13
2. Csoport
9:40 - 10:25
Hál1g
MHI
F13
2. Csoport
10:35 - 11:20
Ang
RUB
Al3
ang2
12:25 - 13:10
Nf2
BOS
F17
némf2
14:15 - 14:55
Nf2
BOS
F17
némf2
15:00 - 15:40
 
 
 
Refh
ORÁ
Em9
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Al2
német
12:25 - 13:10
Mf1
PAI
Fs3
matf1
14:15 - 14:55
 
 
 
Ke  
 
 
Hál1g
MHI
F13
1. Csoport
7:45 - 8:30
Hál1g
MHI
F13
1. Csoport
8:40 - 9:25
Irod
KOL
Em4

9:40 - 10:25
Ang
PEL
F15
ang1
10:35 - 11:20
adb
PEL
F15

11:30 - 12:15
Test
POG
Tor3

12:25 - 13:10
Test
POG
Tor3

13:15 - 14:00
Ff2
SMA
E11
fizikaf2
14:15 - 14:55
Ff2
SMA
E11
fizikaf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adg
CBK
Fs6
2. Csoport
7:45 - 8:30
Adg
CBK
Fs6
2. Csoport
8:40 - 9:25
Ang
RUB
F17
ang2
10:35 - 11:20
Isf2
CBK
Fs6
inffak2
14:15 - 14:55
Isf2
CBK
Fs6
inffak2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
Ném
FTM
Sze2
német
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Test
POG
Tor3

7:45 - 8:30
Rkhit
PAP
Al1
rk
8:40 - 9:25
Bioe
TAR
Em4

9:40 - 10:25
adb
PEL
F17

10:35 - 11:20
Irod
KOL
F17

11:30 - 12:15
Töá
LEL
F17

12:25 - 13:10
Mat
PAI
E16
1. Csoport
13:15 - 14:00
Mf1
MAÉ
Em4
magyf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Mat
HOÉ
Al2
2. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
Refh
ORÁ
F15
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
KOL
F15

7:45 - 8:30
Nyelv
KOL
F15

8:40 - 9:25
Test
POG
Tor3

9:40 - 10:25
Mat
PAI
F15
1. Csoport
10:35 - 11:20
Fiz
SZM
E11

11:30 - 12:15
Bf2
RÉO
Em4
biof2
12:25 - 13:10
Bf2
RÉO
Em4
biof2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
HOÉ
Szf5
2. Csoport
10:35 - 11:20
Af2
PEL
E16
angf2
12:25 - 13:10
Af2
PEL
E16
angf2
13:15 - 14:00
Isf1
MHI
Fs6
inff1
14:15 - 14:55
 
 
 
Af1
SLN
F16
angf1
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
LEL
F15

7:45 - 8:30
Hál1
MHI
F15

8:40 - 9:25
adb
PEL
Em8

9:40 - 10:25
Mat
PAI
Al2
1. Csoport
10:35 - 11:20
Bioe
TAR
Em4

11:30 - 12:15
Test
POG
Tor3

12:25 - 13:10
Ang
PEL
Em8
ang1
13:15 - 14:00
Ofő
PEL
F15

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
HOÉ
F15
2. Csoport
10:35 - 11:20
Ang
RUB
Al3
ang2
13:15 - 14:00
 
 
 
Ném
FTM
Al2
német
13:15 - 14:00

11.D ügyvitel ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Üsf2
KUA
F13
üvfak2
7:45 - 8:30
Rkhit
SZA
Al3
rk
8:40 - 9:25
Test
PEG
Tor4

9:40 - 10:25
Irod
MAÉ
F16

10:35 - 11:20
Mat
HOÉ
F16

11:30 - 12:15
Ang
SLN
Szf6
ang1
12:25 - 13:10
Gép
KIL
Fs9

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Ang
RUB
Al3
ang2
12:25 - 13:10
Mf2
KOL
F16
magyf2
14:15 - 14:55
Mf2
KOL
F16
magyf2
15:00 - 15:40
 
 
 
Refh
VIM
Szf2
ref
8:40 - 9:25
Ném
FTM
Al2
német
12:25 - 13:10
Mf1
PAI
Fs3
matf1
14:15 - 14:55
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
HOÉ
Szf3

7:45 - 8:30
Töá
RUB
Szf3

8:40 - 9:25
Gaza
BIH
Szf3

9:40 - 10:25
Ang
SLN
Fs3
ang1
10:35 - 11:20
Kom
NAM
Al2

11:30 - 12:15
Test
PEG
Tor4

12:25 - 13:10
Test
PEG
Tor4

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
F17
ang2
10:35 - 11:20
Ném
FTM
Sze2
német
10:35 - 11:20
Sz  
 
 
Irod
MAÉ
Al3

7:45 - 8:30
Rkhit
SZA
Al3
rk
8:40 - 9:25
Test
PEG
Tor4

9:40 - 10:25
Mat
HOÉ
Al3

10:35 - 11:20
Töá
RUB
Al1

11:30 - 12:15
Bioe
TAR
Em4

12:25 - 13:10
Gaza
BIH
Al3

13:15 - 14:00
Af1
SLN
F15
angf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
8:40 - 9:25
Mf1
MAÉ
Em4
magyf1
14:15 - 14:55
Refh
VIM
F16
ref
8:40 - 9:25
 
 
 
Cs  
 
 
Jogi
RÓF
F16

7:45 - 8:30
Levg
KUA
Fs9

8:40 - 9:25
Gogy
GEI
Fs9

9:40 - 10:25
Test
PEG
Tor4

10:35 - 11:20
Levg
KUA
Fs9

11:30 - 12:15
Fiz
SZM
E11

12:25 - 13:10
Ofő
RUB
F16

13:15 - 14:00
Üsf2
KIL
Fs9
üvfak2
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
MAÉ
Szf6

7:45 - 8:30
Mat
HOÉ
Szf6

8:40 - 9:25
Bioe
TAR
Em4

9:40 - 10:25
Nyelv
MAÉ
Szf3

10:35 - 11:20
Töá
RUB
F16

11:30 - 12:15
Gyo
GEI
Al3

12:25 - 13:10
Ang
SLN
Szf1
ang1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Al3
ang2
13:15 - 14:00
Ném
FTM
Al2
német
13:15 - 14:00

12.A gimnázium

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Drá
MAÉ
Fs3

7:45 - 8:30
Ang
SLN
Szf6

8:40 - 9:25
Mat
FKK
Em4

9:40 - 10:25
Töá
SEP
Szf6

10:35 - 11:20
Rkhit
HOA
E16
rk
11:30 - 12:15
Test
CSC
Tor1

12:25 - 13:10
Ofő
SMA
Em4

13:15 - 14:00
Kf2
PAM
Em4
kémf2
14:15 - 14:55
Kf2
PAM
Em4
kémf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
Em1
gk
11:30 - 12:15
Ff2
SMA
E11
fizf2
14:15 - 14:55
Ff2
SMA
E11
fizf2
15:00 - 15:40
Refh
VIM
Em8
ref
11:30 - 12:15
Af2
POB
Em8
angf2
14:15 - 14:55
Af2
POB
Em8
angf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
FKK
Em1

7:45 - 8:30
Ang
SLN
Em1

8:40 - 9:25
Nyelv
GEI
Em1

9:40 - 10:25
Test
CSC
Tor1

10:35 - 11:20
Ném
BOS
E16

11:30 - 12:15
Bioe
RÉO
Em4

12:25 - 13:10
Bf2
RÉO
Em4
biof2
13:15 - 14:00
Bf2
RÉO
Em4
biof2
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mf2
MSA
F16
maf2
14:15 - 14:55
Mf2
MSA
F16
maf2
15:00 - 15:40
Sz  
 
 
 
 
 
Ang
SLN
F17

8:40 - 9:25
Rkhit
HOA
E16
rk
9:40 - 10:25
Töá
SEP
Fs3

10:35 - 11:20
Töá
SEP
Fs3

11:30 - 12:15
Mat
FKK
Em1

12:25 - 13:10
Mat
FKK
Em1

13:15 - 14:00
Mf1
FKK
Em1
maf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
DAJ
F17
gk
9:40 - 10:25
 
 
 
Refh
VIM
F16
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
GEI
Em9

7:45 - 8:30
Irod
GEI
Em9

8:40 - 9:25
Ang
SLN
Em9

9:40 - 10:25
Ném
BOS
Em9

10:35 - 11:20
Bioe
RÉO
Em4

11:30 - 12:15
Test
POG
Tor3

12:25 - 13:10
Test
POG
Tor3

13:15 - 14:00
Bf1
RÉO
E11
bio1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Af1
RUB
Em1
angf1
14:15 - 14:55
 
 
 
Irod
GEI
Em9

7:45 - 8:30
Élet
BIH
Em9

8:40 - 9:25
Ném
BOS
E16

9:40 - 10:25
Ang
SLN
Szf1

10:35 - 11:20
Drá
MAÉ
Szf1

11:30 - 12:15
Töá
SEP
Szf1

12:25 - 13:10
Test
CSC
Tor1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12.B közgazdaság ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
SLN
Em1
ang1
7:45 - 8:30
Adó
FIL
Em8

8:40 - 9:25
Mat
PAI
Em1
1. Csoport
9:40 - 10:25
Péng
BIS
Sze2
1. Csoport
10:35 - 11:20
Rkhit
PAP
Fs3
rk
11:30 - 12:15
Test
PEG
Tor4

12:25 - 13:10
Töá
ZSÉ
F17

13:15 - 14:00
Af2
POB
Em8
angf2
14:15 - 14:55
Af2
POB
Em8
angf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Szág
PAK
Szf1
2. Csoport
9:40 - 10:25
Mat
SMA
Em4
2. Csoport
10:35 - 11:20
Gkhit
DAJ
Em1
gk
11:30 - 12:15
Tf2
LEL
Em1
törf2
14:15 - 14:55
Tf2
LEL
Em1
törf2
15:00 - 15:40
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Refh
VIM
Em8
ref
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
MAÉ
F17

7:45 - 8:30
Irod
MAÉ
F17

8:40 - 9:25
Ást
BIS
F17

9:40 - 10:25
Mat
PAI
Em4
1. Csoport
10:35 - 11:20
Szám
PAK
F17

11:30 - 12:15
Szág
PAK
F17
1. Csoport
12:25 - 13:10
Pénz
BIS
F17

13:15 - 14:00
Ksf2
PAK
F17

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stg
BIS
Szf6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Mat
SMA
Al2
2. Csoport
12:25 - 13:10
Sz  
 
 
Ang
SLN
Em4
ang1
7:45 - 8:30
Bioe
POG
Em4

8:40 - 9:25
Rkhit
PAP
Al1
rk
9:40 - 10:25
Adgy
FIL
Szf1
1. Csoport
10:35 - 11:20
Stg
BIS
E16
1. Csoport
11:30 - 12:15
Test
PEG
Tor4

12:25 - 13:10
Pénz
BIS
F17

13:15 - 14:00
Mf1
SMA
Em8
maf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
F17
gk
9:40 - 10:25
Péng
BIS
E16
2. Csoport
10:35 - 11:20
Adgy
FIL
Em8
2. Csoport
11:30 - 12:15
 
 
 
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
Refh
VIM
F16
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
7:45 - 8:30
Ang
SLN
E16
ang1
8:40 - 9:25
Irod
MAÉ
F17

9:40 - 10:25
Szám
PAK
F17

10:35 - 11:20
Töá
ZSÉ
F17

11:30 - 12:15
Test
PEG
Tor4

12:25 - 13:10
Test
PEG
Tor4

13:15 - 14:00
Af1
RUB
Em1
angf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
SMA
Al3
2. Csoport
7:45 - 8:30
Ang
RUB
Em8
ang2
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Ném
ALV
Szf6
német
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Ksf2
BIS
F17

7:45 - 8:30
Pénz
BIS
F17

8:40 - 9:25
Nyelv
MAÉ
F17

9:40 - 10:25
Szám
PAK
F17

10:35 - 11:20
Mat
PAI
Al1
1. Csoport
11:30 - 12:15
Töá
ZSÉ
F17

12:25 - 13:10
Test
PEG
Tor4

13:15 - 14:00
Ofő
PAK
F17

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
SMA
F17
2. Csoport
11:30 - 12:15

12.C informatika ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
POB
Al1
ang1
7:45 - 8:30
Irod
MAÉ
E11

8:40 - 9:25
Töá
ZSÉ
E11

9:40 - 10:25
Test
SUL
Tor2

10:35 - 11:20
Rkhit
PAP
Fs3
rk
11:30 - 12:15
Mat
SUL
Szf4
1. Csoport
12:25 - 13:10
Mug
MHI
Fs6
1. Csoport
13:15 - 14:00
Af2
POB
Em8
angf2
14:15 - 14:55
Af2
POB
Em8
angf2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
Em1
gk
11:30 - 12:15
 
 
 
Mat
SUL
Szf4
2. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
Refh
VIM
Em8
ref
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Ff2
SMA
E11
fizf2
14:15 - 14:55
Ff2
SMA
E11
fizf2
15:00 - 15:40
Ke Ofő
SUL
Em8

7:00 - 7:45
Hál1
ZSS
Em8

7:45 - 8:30
Bioe
TAR
Em4

8:40 - 9:25
 
 
 
Mat
SUL
E11
1. Csoport
10:35 - 11:20
Hál1g
ZSS
F11
1. Csoport
11:30 - 12:15
Hál1g
ZSS
F11
1. Csoport
12:25 - 13:10
adb
CBK
E11

13:15 - 14:00
Mf1
SUL
Al3
maf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hál1g
ZSS
F11
2. Csoport
9:40 - 10:25
Hál1g
ZSS
F11
2. Csoport
10:35 - 11:20
Adg
CBK
F12
2. Csoport
11:30 - 12:15
Adg
CBK
F12
2. Csoport
12:25 - 13:10
Mf2
MSA
F16
maf2
14:15 - 14:55
Mf2
MSA
F16
maf2
15:00 - 15:40
Sz  
 
 
Ang
POB
Szf3
ang1
7:45 - 8:30
Mat
SUL
Szf3
1. Csoport
8:40 - 9:25
Rkhit
PAP
Al1
rk
9:40 - 10:25
Töá
ZSÉ
F15

10:35 - 11:20
Irod
MAÉ
F15

11:30 - 12:15
Test
SUL
Tor2

12:25 - 13:10
Nyelv
MAÉ
Em9

13:15 - 14:00
Isf2
KIL
Sze1
inffak2
14:15 - 14:55
Isf2
KIL
Sze1
inffak2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Mug
MHI
Fs6
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
DAJ
F17
gk
9:40 - 10:25
Isf1
MHI
Fs6
inffak1
14:15 - 14:55
 
 
 
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
 
 
 
Refh
VIM
F16
ref
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
MAÉ
F17

7:45 - 8:30
Ang
POB
Em1
ang1
8:40 - 9:25
Töá
ZSÉ
Em1

9:40 - 10:25
Adg
CBK
F12
1. Csoport
10:35 - 11:20
Adg
CBK
F12
1. Csoport
11:30 - 12:15
Test
SUL
Tor2

12:25 - 13:10
Test
SUL
Tor2

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
8:40 - 9:25
Mat
SUL
Szf6
2. Csoport
10:35 - 11:20
Mat
SUL
Szf6
2. Csoport
11:30 - 12:15
Af1
RUB
Em1
angf1
14:15 - 14:55
Ném
ALV
Szf6
német
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mun
MHI
Al3

7:00 - 7:45
adb
CBK
Al3

7:45 - 8:30
Test
SUL
Tor2

8:40 - 9:25
Mat
SUL
Al3
1. Csoport
9:40 - 10:25
Mug
MHI
F13
1. Csoport
10:35 - 11:20
Hál1
ZSS
Szf3

11:30 - 12:15
Hál1
ZSS
Szf3

12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mug
MHI
Fs6
2. Csoport
9:40 - 10:25
Mat
SUL
Al3
2. Csoport
10:35 - 11:20

12.D ügyvitel ágazat

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
STÁ
Al3
ang1
7:45 - 8:30
Mat
HOÉ
Szf5
1. Csoport
8:40 - 9:25
Váll
BIH
Szf5

9:40 - 10:25
Irod
KUA
Szf4

10:35 - 11:20
Rkhit
HOA
E16
rk
11:30 - 12:15
Gép
GEI
Fs9
1. Csoport
12:25 - 13:10
Kom
KUA
Al1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Mat
PAI
Szf1
2. Csoport
8:40 - 9:25
Gkhit
DAJ
Em1
gk
11:30 - 12:15
Ükg
NAM
Em1
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
 
 
 
Refh
VIM
Em8
ref
11:30 - 12:15
 
 
 
Ke  
 
 
Töá
LEL
E16

7:45 - 8:30
Mat
HOÉ
Al2
1. Csoport
8:40 - 9:25
Ükg
NAM
Sze3
1. Csoport
9:40 - 10:25
Váll
BIH
Szf1

10:35 - 11:20
Test
CSC
Tor1

11:30 - 12:15
Ükg
NAM
Em8
1. Csoport
12:25 - 13:10
Üsf2
GEI
Fs9
1. Csoport
13:15 - 14:00
Ofő
GEI
Al1

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gép
GEI
Fs9
2. Csoport
8:40 - 9:25
Mat
PAI
Szf1
2. Csoport
9:40 - 10:25
Üsf2
KIL
Fs9
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ükg
NAM
Al3
2. Csoport
13:15 - 14:00
Sz  
 
 
Ang
STÁ
Szf2
ang1
7:45 - 8:30
Töá
LEL
Szf1

8:40 - 9:25
Rkhit
HOA
E16
rk
9:40 - 10:25
Bioe
TAR
E11

10:35 - 11:20
Test
CSC
Tor1

11:30 - 12:15
Irod
KUA
Fs3

12:25 - 13:10
Nyelv
KUA
Fs3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
7:45 - 8:30
Gkhit
DAJ
F17
gk
9:40 - 10:25
Ném
ALV
Al2
német
7:45 - 8:30
Refh
VIM
F16
ref
9:40 - 10:25
Cs  
 
 
Kom
KUA
Szf3

7:45 - 8:30
Ang
STÁ
Szf2
ang1
8:40 - 9:25
Váll
BIH
Szf6

9:40 - 10:25
Irod
KUA
Szf3

10:35 - 11:20
Mat
HOÉ
Al2
1. Csoport
11:30 - 12:15
Test
CSC
Tor1

12:25 - 13:10
Test
CSC
Tor1

13:15 - 14:00
Af1
RUB
Em1
angf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
RUB
Em8
ang2
8:40 - 9:25
Mat
PAI
F16
2. Csoport
11:30 - 12:15
 
 
 
Ném
ALV
Szf6
német
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Üsf2
KIL
Fs9
1. Csoport
7:45 - 8:30
Kom
KUA
F13

8:40 - 9:25
Váll
BIH
Em9

9:40 - 10:25
Töá
LEL
Em9

10:35 - 11:20
Ükg
NAM
Al3
1. Csoport
11:30 - 12:15
Ükg
NAM
Al1
1. Csoport
12:25 - 13:10
Mat
HOÉ
Em1
1. Csoport
13:15 - 14:00
Test
CSC
Tor1

14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ükg
NAM
Szf2
2. Csoport
7:45 - 8:30
Üsf2
GEI
Sze3
2. Csoport
11:30 - 12:15
Mat
PAI
Fs3
2. Csoport
12:25 - 13:10
Ükg
NAM
Sze3
2. Csoport
13:15 - 14:00

1/13.A Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Adó
FIL
Szf5

7:45 - 8:30
Ügyv
NAM
F13

8:40 - 9:25
Ügg
KUA
Fs9

9:40 - 10:25
Szág
STI
Szf5

10:35 - 11:20
Szág
STI
Szf5

11:30 - 12:15
Pénz
BIH
Szf5

12:25 - 13:10
Szin
RUB
Szf5

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ügg
KUA
Fs9

7:45 - 8:30
Gazj
TÖA
Szf5

8:40 - 9:25
Gazj
TÖA
Szf5

9:40 - 10:25
Szám
STI
Szf5

10:35 - 11:20
Péng
BIS
Szf5

11:30 - 12:15
Pénz
BIH
Szf5

12:25 - 13:10
Szin
RUB
Szf5

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Gazj
CSA
Szf5

7:45 - 8:30
Gazj
CSA
Szf5

8:40 - 9:25
Gazj
TÖA
Szf1

9:40 - 10:25
Szám
STI
Szf5

10:35 - 11:20
Szám
STI
Szf5

11:30 - 12:15
Adó
FIL
Szf5

12:25 - 13:10
Adgy
FIL
Szf5

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Pénz
BIH
Szf5

7:45 - 8:30
Szám
STI
Szf5

8:40 - 9:25
Szin
RUB
Szf5

9:40 - 10:25
Ügyv
NAM
Sze3

10:35 - 11:20
Gazj
TÖA
Szf5

11:30 - 12:15
Gazj
TÖA
Szf5

12:25 - 13:10
Ügg
KUA
Fs9

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pénz
BIH
Szf5

7:45 - 8:30
Ügyv
NAM
Fs9

8:40 - 9:25
Ügg
KUA
Fs9

9:40 - 10:25
Szin
RUB
Szf5

10:35 - 11:20
Ást
GÖJ
Szf5

11:30 - 12:15
Ást
GÖJ
Szf5

12:25 - 13:10
Stg
GÖJ
Szf5

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5/13-2/14.A Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szám
PAK
Szf4

7:45 - 8:30
Szig
JUM
Szf4
angol
8:40 - 9:25
Adó
FIL
Szf4

9:40 - 10:25
Elad
FIL
F11
1. Csoport
10:35 - 11:20
Elad
FIL
F11
1. Csoport
11:30 - 12:15
Köny
PAK
Sze3
1. Csoport
12:25 - 13:10
Köny
PAK
Sze3
1. Csoport
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Köny
PAK
Sze3
2. Csoport
10:35 - 11:20
Köny
PAK
Sze3
2. Csoport
11:30 - 12:15
Elad
FIL
F11
2. Csoport
12:25 - 13:10
Elad
FIL
F11
2. Csoport
13:15 - 14:00
Ke  
 
 
Fo1
POB
Szf4

7:45 - 8:30
Szám
PAK
Szf4

8:40 - 9:25
Szám
PAK
Szf4

9:40 - 10:25
Szám
PAK
Szf4

10:35 - 11:20
Prok
TÖA
Szf4

11:30 - 12:15
Váf
BIS
Szf4

12:25 - 13:10
Gazd
BIH
Szf4

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55
Sz  
 
 
Adó
FIL
Szf4

7:45 - 8:30
Adó
FIL
Szf4

8:40 - 9:25
Váfg
BIS
Szf4
1. Csoport
9:40 - 10:25
Pfig
NAJ
Fs9
1. Csoport
10:35 - 11:20
Pfig
NAJ
Fs9
1. Csoport
11:30 - 12:15
Prtg
TÖA
Sze3
1. Csoport
12:25 - 13:10
Pfin
NAJ
Szf4

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Köny
PAK
Sze3
2. Csoport
9:40 - 10:25
Köny
PAK
Sze3
2. Csoport
10:35 - 11:20
Prtg
TÖA
Sze3
2. Csoport
11:30 - 12:15
Váfg
BIS
Szf4
2. Csoport
12:25 - 13:10
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55
Cs  
 
 
Szig
JUM
Szf4
angol
7:45 - 8:30
Szig
JUM
Szf4
angol
8:40 - 9:25
Fo1
POB
Szf4

9:40 - 10:25
Prok
TÖA
Szf4

10:35 - 11:20
Szám
PAK
Szf4

11:30 - 12:15
Fo2
MHI
Szf4

12:25 - 13:10
Gazd
BIH
Szf4

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
Szf4
német
14:15 - 14:55
 
 
 
Pfin
NAJ
Szf4

7:45 - 8:30
Köny
PAK
Sze3
1. Csoport
8:40 - 9:25
Köny
PAK
Sze3
1. Csoport
9:40 - 10:25
Váf
BIS
Szf4

10:35 - 11:20
Váf
BIS
Szf4

11:30 - 12:15
Szám
PAK
Szf4

12:25 - 13:10
Szig
JUM
Szf4
angol
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pfig
NAJ
Sze1
2. Csoport
8:40 - 9:25
Pfig
NAJ
Sze1
2. Csoport
9:40 - 10:25
 
 
 
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55

5/13-2/14.B Informatikai rendszerüzemeltető

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szefg
ZSS
Sze1

7:45 - 8:30
Szefg
ZSS
Sze1

8:40 - 9:25
Szefg
ZSS
Sze1

9:40 - 10:25
Szefg
ZSS
Sze1

10:35 - 11:20
Szefg
ZSS
Sze1

11:30 - 12:15
Fo2
MHI
Szf3

12:25 - 13:10
Ithb
SMA
Sze1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Hal2g
GUZ
Sze1

7:45 - 8:30
Hal2g
GUZ
Sze1

8:40 - 9:25
Hal2g
GUZ
Sze1

9:40 - 10:25
Hal2g
GUZ
Sze1

10:35 - 11:20
Hal2g
GUZ
Sze1

11:30 - 12:15
Szin
PEL
Szf3

12:25 - 13:10
Szef
ZSS
Szf3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Hál2
GYÉ
F13

7:45 - 8:30
Hál2
GYÉ
F13

8:40 - 9:25
Hál2
GYÉ
F13

9:40 - 10:25
Szef
ZSS
Szf3

10:35 - 11:20
Szef
ZSS
Szf3

11:30 - 12:15
Szin
PEL
Szf3

12:25 - 13:10
Szin
PEL
Szf3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Szefg
ZSS
Sze1

7:45 - 8:30
Szefg
ZSS
Sze1

8:40 - 9:25
Szefg
ZSS
Sze1

9:40 - 10:25
Szefg
ZSS
Sze1

10:35 - 11:20
Ihbg
SMA
Sze1

11:30 - 12:15
Ihbg
SMA
Sze1

12:25 - 13:10
Ihbg
SMA
Sze1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
PEL
Szf3

7:45 - 8:30
Fo1
POB
Szf3

8:40 - 9:25
Fo1
POB
Szf3

9:40 - 10:25
Hal2g
GUZ
Sze1

10:35 - 11:20
Hal2g
GUZ
Sze1

11:30 - 12:15
Hal2g
GUZ
Sze1

12:25 - 13:10
Hal2g
GUZ
Sze1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5/13-2/14.D Szoftverfejlesztő

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szoftg
GYÉ
F12

7:45 - 8:30
Szoftg
GYÉ
F12

8:40 - 9:25
Szoftg
GYÉ
F12

9:40 - 10:25
Szoftg
GYÉ
F12

10:35 - 11:20
Szoft
GYÉ
Szf1

11:30 - 12:15
Web
SMA
Szf1

12:25 - 13:10
Szin
PEL
Szf1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Szoftg
GYÉ
F12

7:45 - 8:30
Szoftg
GYÉ
F12

8:40 - 9:25
Szoftg
GYÉ
F12

9:40 - 10:25
Szoftg
GYÉ
F12

10:35 - 11:20
Szoft
GYÉ
Szf1

11:30 - 12:15
Fo1
POB
Szf1

12:25 - 13:10
Szin
PEL
Szf1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Szin
PEL
Szf1

7:45 - 8:30
Webg
NJi
Sze1

8:40 - 9:25
Webg
NJi
Sze1

9:40 - 10:25
Webg
NJi
Sze1

10:35 - 11:20
Webg
NJi
Sze1

11:30 - 12:15
Webg
NJi
Sze1

12:25 - 13:10
Szoft
GYÉ
Szf1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Szoft
GYÉ
Szf1

7:45 - 8:30
Szoft
GYÉ
Szf1

8:40 - 9:25
Szoft
GYÉ
Szf1

9:40 - 10:25
Szoft
GYÉ
Szf1

10:35 - 11:20
Szin
PEL
Szf1

11:30 - 12:15
Fo1
POB
Szf1

12:25 - 13:10
Szoft
GYÉ
Szf1

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Web
SMA
Szf1

7:45 - 8:30
Web
SMA
Szf1

8:40 - 9:25
Web
SMA
Szf1

9:40 - 10:25
Szoftg
GYÉ
F12

10:35 - 11:20
Szoftg
GYÉ
F12

11:30 - 12:15
Szoftg
GYÉ
F12

12:25 - 13:10
Szoftg
GYÉ
F12

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5/13-2/14.C Irodai titkár

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Tügy
NAM
Sze3

7:45 - 8:30
Glevgy
KUA
Sze3

8:40 - 9:25
Iszny
STÁ
Szf2

9:40 - 10:25
Ialkgy
KIL
Fs9

10:35 - 11:20
Titü
GEI
F12

11:30 - 12:15
Szin
STÁ
Sze1
angol
12:25 - 13:10
Gogy
GEI
Szf6

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Tügy
NAM
Sze3

7:45 - 8:30
Iszny
STÁ
Szf1

8:40 - 9:25
Ktm
KUA
Szf6

9:40 - 10:25
Titü
GEI
Szf2

10:35 - 11:20
Glevgy
KUA
Sze3

11:30 - 12:15
Rpszgy
TÖA
Sze3

12:25 - 13:10
Rpszgy
TÖA
Sze3

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55
Sz  
 
 
Gogy
GEI
Fs9

7:45 - 8:30
Tügy
NAM
Sze3

8:40 - 9:25
Jogi
CSA
Sze2

9:40 - 10:25
Jogi
CSA
Sze2

10:35 - 11:20
Iszny
STÁ
Szf1

11:30 - 12:15
Fo1
STÁ
Sze2

12:25 - 13:10
Fo1
STÁ
Szf2

13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55
Cs  
 
 
Rpszgy
TÖA
Sze3

7:45 - 8:30
Rpszgy
TÖA
Sze3

8:40 - 9:25
Rpszgy
TÖA
Sze3

9:40 - 10:25
Gogy
GEI
Fs9

10:35 - 11:20
Tügy
NAM
Sze3

11:30 - 12:15
Tügy
NAM
Sze3

12:25 - 13:10
Szin
STÁ
Szf2
angol
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
Szf4
német
14:15 - 14:55
 
 
 
Glevgy
KUA
Sze3

7:45 - 8:30
Gogy
GEI
F12

8:40 - 9:25
Ialkgy
KIL
F12

9:40 - 10:25
Gvi
GÖJ
Szf6

10:35 - 11:20
Ktm
KUA
Szf6

11:30 - 12:15
Szin
STÁ
Szf2
angol
12:25 - 13:10
Szin
STÁ
Szf2
angol
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
BOS
E16
német
14:15 - 14:55

15.A Vállalkozási mérlegképes könyvelő

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Elelgy
BIS
F15

15:00 - 15:40
Elel
NAJ
F15

15:45 - 16:25
Elel
NAJ
F15

16:30 - 17:10
Számsz
STI
F15

17:15 - 17:55
Szág
STI
F15

18:00 - 18:40
Szág
STI
F15

18:45 - 19:25
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szám
STI
F15

15:00 - 15:40
pénzi
NAJ
F15

15:45 - 16:25
Péng
NAJ
F15

16:30 - 17:10
Gazv
BIS
F15

17:15 - 17:55
Gazv
BIS
F15

18:00 - 18:40
Jogi
CSA
F15

18:45 - 19:25
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szág
STI
F15

15:00 - 15:40
Kfgy
STI
F15

15:45 - 16:25
Adó
FIL
F15

16:30 - 17:10
Adó
FIL
F15

17:15 - 17:55
Adógy
FIL
F15

18:00 - 18:40