Tanárok

Altenberger Vera

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ném
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
német
Al2
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Ném
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
német
Al2
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Ném
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
német
Sze2
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ügg
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Fs9
7:45 - 8:30
Ügg
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Fs9
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ügg
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Fs9
11:30 - 12:15
Ügg
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Fs9
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bihari Sándor

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Pénz
11.B-KÖZG

Szf1
7:45 - 8:30
Gvi
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
F17
8:40 - 9:25
Váll
12.D-ÜGYV

Szf6
9:40 - 10:25
 
 
 
Gazj
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Al1
11:30 - 12:15
Pénz
1/13.A-PSZÜ

Szf5
12:25 - 13:10
Stg
10.B-KÖZG
1. Csoport
Em9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Gazj
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
F16
8:40 - 9:25
Gaza
11.D-ÜGYV

Szf3
9:40 - 10:25
Váll
12.D-ÜGYV

Szf1
10:35 - 11:20
Ást
10.B-KÖZG

Em9
11:30 - 12:15
Pénz
1/13.A-PSZÜ

Szf5
12:25 - 13:10
Gazd
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Gazj
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Em9
9:40 - 10:25
Ást
10.B-KÖZG

Szf4
10:35 - 11:20
Pénz
10.B-KÖZG

Szf1
11:30 - 12:15
Pénz
11.B-KÖZG

Szf4
12:25 - 13:10
Gaza
11.D-ÜGYV

Al3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Pénz
1/13.A-PSZÜ

Szf5
7:45 - 8:30
Gvi
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs3
8:40 - 9:25
Váll
12.D-ÜGYV

Al3
9:40 - 10:25
Gazj
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
F15
10:35 - 11:20
Stg
10.B-KÖZG
2. Csoport
Al1
11:30 - 12:15
Pénz
11.B-KÖZG

F15
12:25 - 13:10
Gazd
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pénz
1/13.A-PSZÜ

Szf5
7:45 - 8:30
Élet
12.A-GIMN

Szf6
8:40 - 9:25
Váll
12.D-ÜGYV

Em9
9:40 - 10:25
Pénz
10.B-KÖZG

F16
10:35 - 11:20
Gvi
10.D-ÜGYV

F15
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bihari Sándorné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Péng
12.B-KÖZG
1. Csoport
Szf2
10:35 - 11:20
Ást
11.B-KÖZG

Em9
11:30 - 12:15
Péng
10.B-KÖZG
1. Csoport
Em9
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
Elelgy
15.A-VMÉRL

F15
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Stg
11.B-KÖZG
2. Csoport
Al3
7:45 - 8:30
Stg
11.B-KÖZG
1. Csoport
Em9
8:40 - 9:25
Ást
12.B-KÖZG

F17
9:40 - 10:25
Stg
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em8
10:35 - 11:20
Péng
1/13.A-PSZÜ

Szf5
11:30 - 12:15
Váf
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
12:25 - 13:10
Pénz
12.B-KÖZG

F17
13:15 - 14:00
Ofő
11.B-KÖZG

Al3
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gazv
15.A-VMÉRL

F15
17:15 - 17:55
Gazv
15.A-VMÉRL

F15
18:00 - 18:40
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Péng
10.B-KÖZG
2. Csoport
E16
8:40 - 9:25
Váfg
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Szf1
9:40 - 10:25
Péng
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em1
10:35 - 11:20
Stg
12.B-KÖZG
1. Csoport
Szf4
11:30 - 12:15
Váfg
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Szf1
12:25 - 13:10
Pénz
12.B-KÖZG

F17
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ksf2
12.B-KÖZG

F17
7:45 - 8:30
Pénz
12.B-KÖZG

F17
8:40 - 9:25
Ksf2
11.B-KÖZG

Al3
9:40 - 10:25
Váf
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf1
10:35 - 11:20
Váf
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf1
11:30 - 12:15
Ksf2
11.B-KÖZG

Fs3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boross Sándor

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
11.A-GIMN
2. Csoport
E16
12:25 - 13:10
Ném
11.A-GIMN
1. Csoport
E16
13:15 - 14:00
Nf2
11.A-GIMN,11.C-INF
némf2
F17
14:15 - 14:55
Nf2
11.A-GIMN,11.C-INF
némf2
F17
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ném
10.A-GIMN
1. Csoport
Al1
7:45 - 8:30
Ném
11.A-GIMN
2. Csoport
E16
8:40 - 9:25
Töá
11.A-GIMN

Em8
9:40 - 10:25
Ném
11.A-GIMN
1. Csoport
E16
10:35 - 11:20
Ném
12.A-GIMN

E16
11:30 - 12:15
 
 
 
Ném
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
13:15 - 14:00
Szin
5/13-2/14.A-PSZÜ,5/13-2/14.C-ITI
német
Szf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Töá
11.A-GIMN

F16
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Ném
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
10:35 - 11:20
Ném
9.A-GIMN
1. Csoport
F16
11:30 - 12:15
Ném
10.A-GIMN
1. Csoport
Al1
12:25 - 13:10
Ofő
11.A-GIMN

Fs3
13:15 - 14:00
Szin
5/13-2/14.A-PSZÜ,5/13-2/14.C-ITI
német
Szf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Töá
11.A-GIMN

Em1
7:45 - 8:30
Ném
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
8:40 - 9:25
 
 
 
Ném
12.A-GIMN

Al3
10:35 - 11:20
Ném
9.A-GIMN
1. Csoport
E16
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Szin
5/13-2/14.A-PSZÜ,5/13-2/14.C-ITI
német
Szf4
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
11.A-GIMN

Em1
7:45 - 8:30
Ném
11.A-GIMN
1. Csoport
F16
8:40 - 9:25
Ném
12.A-GIMN

E16
9:40 - 10:25
Ném
11.A-GIMN
2. Csoport
E16
10:35 - 11:20
 
 
 
Ném
9.A-GIMN
1. Csoport
E16
12:25 - 13:10
Ném
10.A-GIMN
1. Csoport
Al1
13:15 - 14:00
Szin
5/13-2/14.A-PSZÜ,5/13-2/14.C-ITI
német
Szf1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Búzás László

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Kém
8. o

T8
7:45 - 8:30
Kém
7. o

T7
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Kém
8. o

T8
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Csaba Csilla Klára

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Test
10.B-KÖZG

Tor1
8:40 - 9:25
Test
11.B-KÖZG

Tor1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Test
12.A-GIMN

Tor1
12:25 - 13:10
 
 
 
Test
9.A-GIMN

Tor1
14:15 - 14:55
Test
9.A-GIMN

Tor1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Test
10.D-ÜGYV

Tor1
7:45 - 8:30
Test
9.A-GIMN

Tor1
8:40 - 9:25
Test
9.B-KÖZG/ÜGYV

Tor1
9:40 - 10:25
Test
12.A-GIMN

Tor1
10:35 - 11:20
Test
12.D-ÜGYV

Tor1
11:30 - 12:15
Test
11.B-KÖZG

Tor1
12:25 - 13:10
Test
11.B-KÖZG

Tor1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Test
11.B-KÖZG

Tor1
7:45 - 8:30
Test
9.A-GIMN

Tor1
8:40 - 9:25
 
 
 
Test
9.B-KÖZG/ÜGYV

Tor1
10:35 - 11:20
Test
12.D-ÜGYV

Tor1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Test
10.D-ÜGYV

Tor1
14:15 - 14:55
Test
10.D-ÜGYV

Tor1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Test
11.B-KÖZG

Tor1
7:45 - 8:30
Test
10.B-KÖZG

Tor1
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Test
10.D-ÜGYV

Tor1
11:30 - 12:15
Test
12.D-ÜGYV

Tor1
12:25 - 13:10
Test
12.D-ÜGYV

Tor1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
9.A-GIMN

Tor1
7:45 - 8:30
 
 
 
Test
9.B-KÖZG/ÜGYV

Tor1
9:40 - 10:25
Test
10.D-ÜGYV

Tor1
10:35 - 11:20
Test
10.B-KÖZG

Tor1
11:30 - 12:15
 
 
 
Test
12.A-GIMN

Tor1
13:15 - 14:00
Test
12.D-ÜGYV

Tor1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Császiné Busa Krisztina

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adg
11.C-INF
1. Csoport
Fs6
9:40 - 10:25
Adg
11.C-INF
1. Csoport
Fs6
10:35 - 11:20
 
 
 
Inf
10.D-ÜGYV

F12
12:25 - 13:10
Inf
10.D-ÜGYV

F12
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Adg
11.C-INF
2. Csoport
Fs6
7:45 - 8:30
Adg
11.C-INF
2. Csoport
Fs6
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Adg
12.C-INF
2. Csoport
F12
11:30 - 12:15
Adg
12.C-INF
2. Csoport
F12
12:25 - 13:10
adb
12.C-INF

E11
13:15 - 14:00
Isf2
11.C-INF
inffak2
Fs6
14:15 - 14:55
Isf2
11.C-INF
inffak2
Fs6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adg
12.C-INF
1. Csoport
F12
10:35 - 11:20
Adg
12.C-INF
1. Csoport
F12
11:30 - 12:15
Inf
9.A-GIMN
1. Csoport
Fs6
12:25 - 13:10
Inf
9.A-GIMN
1. Csoport
Fs6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
adb
12.C-INF

Al3
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Inf
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs6
10:35 - 11:20
Inf
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs6
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cselei Andrea Dr.

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jogi
15.A-VMÉRL

F15
18:45 - 19:25
Sz  
 
 
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
7:45 - 8:30
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
8:40 - 9:25
Jogi
5/13-2/14.C-ITI

Sze2
9:40 - 10:25
Jogi
5/13-2/14.C-ITI

Sze2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damjanovics József

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Gkhit
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
gk
Em1
8:40 - 9:25
Gkhit
9.A-GIMN,9.B-KÖZG/ÜGYV,9.C-INF
gk
Em9
9:40 - 10:25
Gkhit
10.A-GIMN,10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
gk,gk
Em1
10:35 - 11:20
Gkhit
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
gk
Em1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Gkhit
7. o
gk
Kön
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Gkhit
10.A-GIMN,10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
gk,gk
F15
7:45 - 8:30
Gkhit
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
gk
Em1
8:40 - 9:25
Gkhit
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
gk
Em1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Gkhit
7. o
gk
Kön
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
9.A-GIMN,9.B-KÖZG/ÜGYV,9.C-INF
gk
Fs2
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Durányikné Bonta Beáta

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
3. o

T3
12:25 - 13:10
 
 
 
Napk
3. o

T3
14:15 - 14:55
Napk
3. o

T3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Tsp
4. o

T4
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
3. o

T3
12:25 - 13:10
Napk
3. o

T3
13:15 - 14:00
Napk
3. o

T3
14:15 - 14:55
Napk
3. o

T3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
4. o

T4
10:35 - 11:20
 
 
 
Napk
3. o
napk
T3
12:25 - 13:10
Napk
3. o

T3
13:15 - 14:00
Napk
3. o

T3
14:15 - 14:55
Napk
3. o

T3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
4. o

T4
10:35 - 11:20
Tsp
4. o

T4
11:30 - 12:15
Napk
3. o

T3
12:25 - 13:10
Napk
3. o

T3
13:15 - 14:00
Napk
3. o

T3
14:15 - 14:55
Napk
3. o

T3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
4. o

T4
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
3. o

T3
11:30 - 12:15
 
 
 
Napk
3. o

T3
13:15 - 14:00
Napk
3. o

T3
14:15 - 14:55
Napk
3. o

T3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fábrikné Király Klára Krisztina

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
12.A-GIMN

Em4
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Mat
8. o

T8
12:25 - 13:10
Ofő
8. o

T8
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
12.A-GIMN

Em4
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Mat
8. o

T8
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Mat
8. o

T8
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
12.A-GIMN

Em1
12:25 - 13:10
Mat
12.A-GIMN

Em1
13:15 - 14:00
Mf1
12.A-GIMN
maf1
Em1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
8. o

T8
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Farkasné Pirigyi Szilvia

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
1. o

T1
7:45 - 8:30
Mat
1. o

T1
8:40 - 9:25
Nyelv
1. o

T1
9:40 - 10:25
Vizk
1. o

T1
10:35 - 11:20
Vizk
1. o

T1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
1. o

T1
7:45 - 8:30
Mat
1. o

T1
8:40 - 9:25
 
 
 
Nyelv
1. o

T1
10:35 - 11:20
 
 
 
Felz
1. o
felz-tehg
O
12:25 - 13:10
Felz
4. o
felz
Hit
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Irod
1. o

T1
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Nyelv
1. o

T1
10:35 - 11:20
 
 
 
Tehg
1. o
felz-tehg
O
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
1. o

T1
7:45 - 8:30
Mat
1. o

T1
8:40 - 9:25
Nyelv
1. o

T1
9:40 - 10:25
Ének
1. o

T1
10:35 - 11:20
Élet
1. o

T1
11:30 - 12:15
Tehg
1. o
felz-tehg
O
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
1. o

T1
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Körny
1. o

T1
10:35 - 11:20
Ének
1. o

T1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fedorkó Imréné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
5. o
2. Csoport
Inf
12:25 - 13:10
Napk
5. o
1. Csoport
T5
13:15 - 14:00
Napk
5. o
napk1
T5
14:15 - 14:55
Napk
5. o
napk1
T5
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
5. o

T5
13:15 - 14:00
Napk
5. o
napk
T5
14:15 - 14:55
Napk
5. o
napk
T5
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
5. o

T5
13:15 - 14:00
Napk
5. o

T5
14:15 - 14:55
Napk
5. o

T5
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fedorné Szabó Marianna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kti
9.C-INF

E11
12:25 - 13:10
Kti
9.B-KÖZG/ÜGYV

E11
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kti
9.B-KÖZG/ÜGYV

E11
11:30 - 12:15
Kti
9.C-INF

E11
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kti
9.C-INF

E11
12:25 - 13:10
Kti
9.B-KÖZG/ÜGYV

E11
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fehérné Tamás Mariann

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
német
Al3
11:30 - 12:15
Ném
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
német
Al2
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
német
Al2
9:40 - 10:25
Ném
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
német
Sze2
10:35 - 11:20
 
 
 
Ném
9.A-GIMN
2. Csoport
Al3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
9.A-GIMN
2. Csoport
Al2
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
német
Szf2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Ném
9.A-GIMN
2. Csoport
Al3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
német
Szf2
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ném
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
német
Al2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fekete Csilla

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ének
10.A-GIMN

F15
9:40 - 10:25
Ének
9.A-GIMN

F15
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Ének
6. o

T6
8:40 - 9:25
Ének
7. o

T7
9:40 - 10:25
Ének
8. o

T8
10:35 - 11:20
Ének
5. o

T5
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fischinger Lászlóné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Adó
1/13.A-PSZÜ

Szf5
7:45 - 8:30
Adó
12.B-KÖZG

Em8
8:40 - 9:25
Adó
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
9:40 - 10:25
Elad
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
F11
10:35 - 11:20
Elad
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
F11
11:30 - 12:15
Elad
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
F11
12:25 - 13:10
Elad
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
F11
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Adó
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
7:45 - 8:30
Adó
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
8:40 - 9:25
 
 
 
Adgy
12.B-KÖZG
1. Csoport
Szf1
10:35 - 11:20
Adgy
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em8
11:30 - 12:15
Adó
1/13.A-PSZÜ

Szf5
12:25 - 13:10
Adgy
1/13.A-PSZÜ

Szf5
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adó
15.A-VMÉRL

F15
16:30 - 17:10
Adó
15.A-VMÉRL

F15
17:15 - 17:55
Adógy
15.A-VMÉRL

F15
18:00 - 18:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gecse Istvánné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Titü
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
F17
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Titü
5/13-2/14.C-ITI

F12
11:30 - 12:15
Gép
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Fs9
12:25 - 13:10
Gogy
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
9.C-INF

F15
7:45 - 8:30
Gép
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Fs9
8:40 - 9:25
Nyelv
12.A-GIMN

Em1
9:40 - 10:25
Titü
5/13-2/14.C-ITI

Szf2
10:35 - 11:20
 
 
 
Nyelv
9.C-INF

F15
12:25 - 13:10
Üsf2
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Fs9
13:15 - 14:00
Ofő
12.D-ÜGYV

Al1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Gogy
5/13-2/14.C-ITI

Fs9
7:45 - 8:30
Gépgy
10.D-ÜGYV

Fs9
8:40 - 9:25
Nyelv
9.C-INF

F15
9:40 - 10:25
Ügyfi
10.D-ÜGYV

Szf6
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
12.A-GIMN

Em9
7:45 - 8:30
Irod
12.A-GIMN

Em9
8:40 - 9:25
Gogy
11.D-ÜGYV

Fs9
9:40 - 10:25
Gogy
5/13-2/14.C-ITI

Fs9
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
12.A-GIMN

Em4
7:45 - 8:30
Gogy
5/13-2/14.C-ITI

F12
8:40 - 9:25
Irod
9.C-INF

Em8
9:40 - 10:25
 
 
 
Üsf2
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Sze3
11:30 - 12:15
Gyo
11.D-ÜGYV

Em1
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Götz József

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gvi
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
10:35 - 11:20
Ást
1/13.A-PSZÜ

Szf5
11:30 - 12:15
Ást
1/13.A-PSZÜ

Szf5
12:25 - 13:10
Stg
1/13.A-PSZÜ

Szf5
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gubala Róbert

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Rkhit
11.B-KÖZG
rk
Al2
8:40 - 9:25
Rkhit
4. o
rk
T4
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Rkhit
11.B-KÖZG
rk
Al2
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
4. o
rk
T4
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gulácsi Zoltán

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
7:45 - 8:30
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
8:40 - 9:25
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
9:40 - 10:25
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
10:35 - 11:20
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
10:35 - 11:20
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
11:30 - 12:15
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
12:25 - 13:10
Hal2g
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

György Éva

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
7:45 - 8:30
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
8:40 - 9:25
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
9:40 - 10:25
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
10:35 - 11:20
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
11:30 - 12:15
Inf
10.B-KÖZG
2. Csoport
F13
12:25 - 13:10
Inf
10.B-KÖZG
2. Csoport
F13
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
7:45 - 8:30
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
8:40 - 9:25
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
9:40 - 10:25
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
10:35 - 11:20
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Hál2
5/13-2/14.B-IRÜ

F13
7:45 - 8:30
Hál2
5/13-2/14.B-IRÜ

F13
8:40 - 9:25
Hál2
5/13-2/14.B-IRÜ

F13
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
7:45 - 8:30
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
8:40 - 9:25
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
9:40 - 10:25
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
10:35 - 11:20
Inf
10.B-KÖZG
1. Csoport
F13
11:30 - 12:15
Inf
10.B-KÖZG
1. Csoport
F13
12:25 - 13:10
Szoft
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
10:35 - 11:20
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
11:30 - 12:15
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
12:25 - 13:10
Szoftg
5/13-2/14.D-SZOFT

F12
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hegyessyné Jáger Erika

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Nyelv
5. o

T5
8:40 - 9:25
Nyelv
6. o

T6
9:40 - 10:25
Irod
7. o

T7
10:35 - 11:20
Irod
5. o

T5
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Drámsz
5. o,6. o,7. o,8. o
drámsz
T8
14:15 - 14:55
Drámsz
5. o,6. o,7. o,8. o
drámsz
T8
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ügg
11.B-KÖZG
1. Csoport
Em8
7:45 - 8:30
Ügg
11.B-KÖZG
2. Csoport
F15
8:40 - 9:25
 
 
 
Nyelv
6. o

T6
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
7. o

T7
7:45 - 8:30
Nyelv
5. o

T5
8:40 - 9:25
Vizk
5. o

T5
9:40 - 10:25
Irod
6. o

T6
10:35 - 11:20
Irod
7. o

T7
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Ükom
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs3
7:45 - 8:30
 
 
 
Glgy
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs3
9:40 - 10:25
Ktm
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs3
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Napk
5. o
2. Csoport
T5
13:15 - 14:00
Napk
5. o

T5
14:15 - 14:55
Napk
5. o

T5
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
5. o

T5
8:40 - 9:25
Irod
6. o

T6
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Vizk
6. o

T6
12:25 - 13:10
Napk
5. o

T5
13:15 - 14:00
Napk
5. o

T5
14:15 - 14:55
Napk
5. o

T5
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hornyák Andrea

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Rkhit
11.A-GIMN
rk
E16
8:40 - 9:25
Rkhit
9.A-GIMN
rk
E16
9:40 - 10:25
Rkhit
10.B-KÖZG,10.C-INF
rk2
E16
10:35 - 11:20
Rkhit
12.A-GIMN,12.D-ÜGYV
rk
E16
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Rkhit
7. o
rk
T7
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Rkhit
2. o
rk
T2
10:35 - 11:20
Rkhit
3. o
rk
T3
11:30 - 12:15
Rkhit
5. o
rk
T5
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Rkhit
10.B-KÖZG,10.C-INF
rk2
E16
7:45 - 8:30
Rkhit
11.A-GIMN
rk
Em8
8:40 - 9:25
Rkhit
12.A-GIMN,12.D-ÜGYV
rk
E16
9:40 - 10:25
Rkhit
2. o
rk
T2
10:35 - 11:20
Rkhit
1. o
rk
T1
11:30 - 12:15
Rkhit
7. o
rk
T7
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
3. o
rk
T3
7:45 - 8:30
Rkhit
9.A-GIMN
rk
E16
8:40 - 9:25
Rkhit
1. o
rk
T1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Rkhit
5. o
rk
T5
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Horváthová Éva

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
11.C-INF
2. Csoport
Szf6
7:45 - 8:30
Mat
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Szf5
8:40 - 9:25
Mat
10.D-ÜGYV

Szf3
9:40 - 10:25
 
 
 
Mat
11.D-ÜGYV

F16
11:30 - 12:15
 
 
 
Mat
9.A-GIMN

Em8
13:15 - 14:00
Mf1
11.B-KÖZG
matf1
F15
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
11.D-ÜGYV

Em1
7:45 - 8:30
Mat
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Al2
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
1. Csoport
F15
9:40 - 10:25
Mat
9.A-GIMN

Al3
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
9.B-KÖZG/ÜGYV

F16
12:25 - 13:10
Ofő
9.B-KÖZG/ÜGYV

F16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Mat
9.B-KÖZG/ÜGYV

E11
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
1. Csoport
Al2
9:40 - 10:25
Mat
11.D-ÜGYV

Al3
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
10.D-ÜGYV

Al3
12:25 - 13:10
Mat
11.C-INF
2. Csoport
Szf6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
9.A-GIMN

Em4
7:45 - 8:30
Mat
10.D-ÜGYV

Al3
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
1. Csoport
E16
9:40 - 10:25
Mat
11.C-INF
2. Csoport
Em1
10:35 - 11:20
Mat
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Al2
11:30 - 12:15
 
 
 
Mat
9.B-KÖZG/ÜGYV

Fs3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
11.B-KÖZG
1. Csoport
Al2
7:45 - 8:30
Mat
11.D-ÜGYV

Szf4
8:40 - 9:25
Mat
9.A-GIMN

Fs3
9:40 - 10:25
Mat
11.C-INF
2. Csoport
F15
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Mat
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Em1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Juhászné Ungvári Magdolna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Szig
5/13-2/14.A-PSZÜ
angol
Szf4
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
8. o
1. Csoport
T8
10:35 - 11:20
Ang
7. o
1. Csoport
T7
11:30 - 12:15
Ang
5. o
1. Csoport
T5
12:25 - 13:10
Ang
5. o
2. Csoport
Inf
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ang
8. o
1. Csoport
T8
7:45 - 8:30
Ang
5. o
2. Csoport
T5
8:40 - 9:25
Ang
5. o
1. Csoport
T5
9:40 - 10:25
 
 
 
Ofő
5. o

T5
11:30 - 12:15
Ang
7. o
1. Csoport
T7
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Szig
5/13-2/14.A-PSZÜ
angol
Szf4
7:45 - 8:30
Szig
5/13-2/14.A-PSZÜ
angol
Szf4
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
7. o
1. Csoport
T7
10:35 - 11:20
Ang
8. o
1. Csoport
T8
11:30 - 12:15
Ang
5. o
2. Csoport
T5
12:25 - 13:10
Ang
5. o
1. Csoport
Inf
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
7. o
1. Csoport
T7
10:35 - 11:20
Ang
5. o

T5
11:30 - 12:15
Ang
8. o
1. Csoport
T8
12:25 - 13:10
Szig
5/13-2/14.A-PSZÜ
angol
Szf1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kecskés Mária

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
10.B-KÖZG

Em9
7:45 - 8:30
 
 
 
Nyelv
10.B-KÖZG

Szf1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Nyelv
9.A-GIMN

Fs3
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
9.A-GIMN

Fs3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
9.A-GIMN

Fs3
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
10.B-KÖZG

F16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
10.B-KÖZG

Al3
7:45 - 8:30
Irod
9.A-GIMN

Em4
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiss László

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Itszgy
9.C-INF
2. Csoport
F11
7:45 - 8:30
Itszgy
9.C-INF
2. Csoport
F11
8:40 - 9:25
 
 
 
Ialkgy
5/13-2/14.C-ITI

Fs9
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Gép
11.D-ÜGYV

Fs9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ITSZ
9.C-INF

F16
10:35 - 11:20
 
 
 
Üsf2
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Fs9
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Inf
9.C-INF
1. Csoport
F12
7:45 - 8:30
Inf
9.C-INF
1. Csoport
F12
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Itszgy
10.C-INF
2. Csoport
F13
11:30 - 12:15
 
 
 
Itszgy
10.C-INF
1. Csoport
F13
13:15 - 14:00
Isf2
12.C-INF
inffak2
Sze1
14:15 - 14:55
Isf2
12.C-INF
inffak2
Sze1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Inf
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
F13
7:45 - 8:30
Inf
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
F13
8:40 - 9:25
Itszgy
9.C-INF
1. Csoport
F11
9:40 - 10:25
Itszgy
9.C-INF
1. Csoport
F11
10:35 - 11:20
ITSZ
10.C-INF

Em1
11:30 - 12:15
Inf
9.C-INF
2. Csoport
F12
12:25 - 13:10
Inf
9.C-INF
2. Csoport
F12
13:15 - 14:00
Üsf2
11.D-ÜGYV
üvfak2
Fs9
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Üsf2
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Fs9
7:45 - 8:30
 
 
 
Ialkgy
5/13-2/14.C-ITI

F12
9:40 - 10:25
 
 
 
Inf
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
F13
11:30 - 12:15
Inf
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
F13
12:25 - 13:10
Szalk
10.D-ÜGYV

F13
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kosárkó László

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
10.D-ÜGYV

E16
7:45 - 8:30
Irod
10.C-INF

F16
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
11.B-KÖZG

Al3
13:15 - 14:00
Mf2
11.A-GIMN,11.D-ÜGYV
magyf2
F16
14:15 - 14:55
Mf2
11.A-GIMN,11.D-ÜGYV
magyf2
F16
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Nyelv
9.B-KÖZG/ÜGYV

F16
7:45 - 8:30
 
 
 
Irod
11.C-INF

Em4
9:40 - 10:25
Irod
10.D-ÜGYV

Em4
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Nyelv
10.D-ÜGYV

Em1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
9.B-KÖZG/ÜGYV

E11
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
11.C-INF

F17
11:30 - 12:15
Irod
9.B-KÖZG/ÜGYV

F15
12:25 - 13:10
Töá
9.A-GIMN

Em8
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
11.C-INF

F15
7:45 - 8:30
Nyelv
11.C-INF

F17
8:40 - 9:25
Töá
9.A-GIMN

Em4
9:40 - 10:25
Irod
11.B-KÖZG

Szf5
10:35 - 11:20
Irod
9.B-KÖZG/ÜGYV

Al3
11:30 - 12:15
Nyelv
10.C-INF

Em1
12:25 - 13:10
Nyelv
11.B-KÖZG

E11
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
10.D-ÜGYV

Em9
7:45 - 8:30
Irod
11.B-KÖZG

Szf5
8:40 - 9:25
 
 
 
Irod
10.C-INF

Em1
10:35 - 11:20
Irod
10.C-INF

F17
11:30 - 12:15
 
 
 
Ofő
9.A-GIMN

F17
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kurucz Andrea Ágnes

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Üsf2
11.D-ÜGYV
üvfak2
F13
7:45 - 8:30
Glevgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
8:40 - 9:25
Ügg
1/13.A-PSZÜ

Fs9
9:40 - 10:25
Irod
12.D-ÜGYV

Szf4
10:35 - 11:20
Glevgy
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs9
11:30 - 12:15
 
 
 
Kom
12.D-ÜGYV

Al1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ügg
1/13.A-PSZÜ

Fs9
7:45 - 8:30
 
 
 
Ktm
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
9:40 - 10:25
Gépgy
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs9
10:35 - 11:20
Glevgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
11:30 - 12:15
Ktm
10.D-ÜGYV

F17
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Gépgy
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs9
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Nyelv
12.D-ÜGYV

Fs3
12:25 - 13:10
Kom
12.D-ÜGYV

Em7
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Kom
12.D-ÜGYV

Szf3
7:45 - 8:30
Levg
11.D-ÜGYV

Fs9
8:40 - 9:25
Ktm
10.D-ÜGYV

Szf3
9:40 - 10:25
Irod
12.D-ÜGYV

Szf3
10:35 - 11:20
 
 
 
Levg
11.D-ÜGYV

Fs9
12:25 - 13:10
Ügg
1/13.A-PSZÜ

Fs9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Glevgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
7:45 - 8:30
Irod
12.D-ÜGYV

Fs6
8:40 - 9:25
Ügg
1/13.A-PSZÜ

Fs9
9:40 - 10:25
Glevgy
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs9
10:35 - 11:20
Ktm
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
11:30 - 12:15
Titü
10.D-ÜGYV

Al2
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lendák Lajos Zoltán

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Töá
5. o

T5
7:45 - 8:30
Töá
6. o

T6
8:40 - 9:25
Töá
7. o

T7
9:40 - 10:25
Hon
5. o

T5
10:35 - 11:20
 
 
 
Töá
9.B-KÖZG/ÜGYV

Fs3
12:25 - 13:10
Töá
11.C-INF

F15
13:15 - 14:00
Tf2
12.A-GIMN,12.B-KÖZG
törtf2,törf2
Em1
14:15 - 14:55
Tf2
12.A-GIMN,12.B-KÖZG
törtf2,törf2
Em1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Töá
12.D-ÜGYV

E16
7:45 - 8:30
Töá
10.B-KÖZG

Em8
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Töá
11.B-KÖZG

Em8
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Törsz
5. o,6. o,7. o,8. o
törtsz
T8
14:15 - 14:55
Törsz
5. o,6. o,7. o,8. o
törtsz
T8
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Töá
12.D-ÜGYV

Szf1
8:40 - 9:25
 
 
 
Töá
11.B-KÖZG

F15
10:35 - 11:20
 
 
 
Töá
11.C-INF

F17
12:25 - 13:10
 
 
 
Tf2
11.A-GIMN
törtf2
F16
14:15 - 14:55
Tf2
11.A-GIMN
törtf2
F16
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Töá
6. o

T6
7:45 - 8:30
Töá
7. o

T7
8:40 - 9:25
Töá
5. o

T5
9:40 - 10:25
Hon
6. o

T6
10:35 - 11:20
Töá
11.B-KÖZG

F15
11:30 - 12:15
Töá
9.B-KÖZG/ÜGYV

F17
12:25 - 13:10
Töá
10.C-INF

F17
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
11.C-INF

Fs3
7:45 - 8:30
 
 
 
Töá
10.B-KÖZG

F16
9:40 - 10:25
Töá
12.D-ÜGYV

Em9
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Töá
10.C-INF

Em4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lukács Tamás

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
6. o

T6
13:15 - 14:00
Napk
6. o
napk1
T6
14:15 - 14:55
Napk
6. o
napk1
T6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
6. o

T6
13:15 - 14:00
Napk
6. o
napk
T6
14:15 - 14:55
Napk
6. o
napk
T6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inf
7. o
1. Csoport
Inf
10:35 - 11:20
Inf
8. o
1. Csoport
Inf
11:30 - 12:15
Napk
5. o

T5
12:25 - 13:10
Napk
6. o

T6
13:15 - 14:00
Napk
6. o

T6
14:15 - 14:55
Napk
6. o

T6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inf
7. o
2. Csoport
Inf
10:35 - 11:20
Inf
8. o
2. Csoport
Inf
11:30 - 12:15
Napk
6. o

T6
12:25 - 13:10
Napk
6. o

T6
13:15 - 14:00
Napk
6. o

T6
14:15 - 14:55
Napk
6. o

T6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
6. o

T6
13:15 - 14:00
Napk
6. o

T6
14:15 - 14:55
Napk
6. o

T6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lukácsné Halász Gabriella

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
1. o

T1
13:15 - 14:00
Napk
1. o

T1
14:15 - 14:55
Napk
1. o

T1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Inf
5. o
1. Csoport
Inf
8:40 - 9:25
Inf
5. o
2. Csoport
Inf
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Napk
1. o
napk
T1
12:25 - 13:10
Napk
1. o

T1
13:15 - 14:00
Napk
1. o

T1
14:15 - 14:55
Napk
1. o

T1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Inf
6. o
2. Csoport
Inf
8:40 - 9:25
Inf
6. o
1. Csoport
Inf
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Napk
1. o
napk
T1
12:25 - 13:10
Napk
1. o

T1
13:15 - 14:00
Napk
1. o

T1
14:15 - 14:55
Napk
1. o

T1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
1. o
napk
T1
12:25 - 13:10
Napk
1. o

T1
13:15 - 14:00
Napk
1. o

T1
14:15 - 14:55
Napk
1. o

T1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
1. o

T1
12:25 - 13:10
Napk
1. o

T1
13:15 - 14:00
Napk
1. o

T1
14:15 - 14:55
Napk
1. o

T1
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamrus Éva

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Drá
12.A-GIMN

Fs3
7:45 - 8:30
Irod
12.C-INF

E11
8:40 - 9:25
Irod
11.A-GIMN

F17
9:40 - 10:25
Irod
11.D-ÜGYV

F16
10:35 - 11:20
Drá
11.A-GIMN

F17
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
12.B-KÖZG

F17
7:45 - 8:30
Irod
12.B-KÖZG

F17
8:40 - 9:25
Drá
9.A-GIMN

Al3
9:40 - 10:25
 
 
 
Vizk
9.A-GIMN

Al3
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Irod
11.D-ÜGYV

Al3
7:45 - 8:30
 
 
 
Vizk
10.A-GIMN

F16
9:40 - 10:25
 
 
 
Irod
12.C-INF

F15
11:30 - 12:15
Irod
11.A-GIMN

F16
12:25 - 13:10
Nyelv
12.C-INF

E11
13:15 - 14:00
Mf1
11.A-GIMN,11.D-ÜGYV,11.C-INF
magyf1
Em4
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
12.C-INF

E11
7:45 - 8:30
 
 
 
Irod
12.B-KÖZG

F17
9:40 - 10:25
 
 
 
Irod
11.A-GIMN

Szf3
11:30 - 12:15
Vizk
7. o

T7
12:25 - 13:10
Vizk
8. o

T8
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
11.D-ÜGYV

E16
7:45 - 8:30
 
 
 
Nyelv
12.B-KÖZG

F17
9:40 - 10:25
Nyelv
11.D-ÜGYV

Szf3
10:35 - 11:20
Drá
12.A-GIMN

Szf3
11:30 - 12:15
Nyelv
11.A-GIMN

F16
12:25 - 13:10
Drá
11.A-GIMN

Fs3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Marosi Ágnes

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Ang
4. o
1. Csoport
T4
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
8. o
2. Csoport
T6
10:35 - 11:20
Ang
7. o
2. Csoport
T6
11:30 - 12:15
Ang
6. o
2. Csoport
Kön
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ang
8. o
2. Csoport
T6
7:45 - 8:30
Ang
6. o
2. Csoport
Kön
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
7. o
2. Csoport
Inf
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
6. o
2. Csoport
T6
9:40 - 10:25
Ang
7. o
2. Csoport
T7
10:35 - 11:20
Ang
8. o
2. Csoport
T8
11:30 - 12:15
Ang
4. o
1. Csoport
T4
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Ang
4. o
1. Csoport
T4
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Ang
6. o
2. Csoport
Kön
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
7. o
2. Csoport
T5
10:35 - 11:20
 
 
 
Ang
8. o
2. Csoport
Inf
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Matiszné Hankó Ilona

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hál1g
11.C-INF
2. Csoport
F13
9:40 - 10:25
Hál1g
11.C-INF
2. Csoport
F13
10:35 - 11:20
Hál1
11.C-INF

E11
11:30 - 12:15
Fo2
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
12:25 - 13:10
Mug
12.C-INF
1. Csoport
Fs6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Hál1g
11.C-INF
1. Csoport
F13
7:45 - 8:30
Hál1g
11.C-INF
1. Csoport
F13
8:40 - 9:25
Mug
12.C-INF
1. Csoport
Fs6
9:40 - 10:25
Hál1g
10.C-INF
1. Csoport
F13
10:35 - 11:20
Hál1g
10.C-INF
1. Csoport
F13
11:30 - 12:15
Hál1g
10.C-INF
2. Csoport
F13
12:25 - 13:10
Hál1g
10.C-INF
2. Csoport
F13
13:15 - 14:00
Ofő
10.C-INF

Em1
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Mug
12.C-INF
2. Csoport
Fs6
8:40 - 9:25
 
 
 
Inf
10.C-INF
1. Csoport
Fs6
10:35 - 11:20
Inf
10.C-INF
1. Csoport
Fs6
11:30 - 12:15
Inf
10.C-INF
2. Csoport
Fs6
12:25 - 13:10
Inf
10.C-INF
2. Csoport
Fs6
13:15 - 14:00
Isf1
12.C-INF
inffak1
Fs6
14:15 - 14:55
Isf1
11.C-INF

Fs6
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hál1
11.C-INF

F16
11:30 - 12:15
Fo2
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hál1
10.C-INF

Em8
7:45 - 8:30
 
 
 
Mug
12.C-INF
2. Csoport
Fs6
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mun
12.C-INF

F16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Molnárné Szűcs Anna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mf2
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.C-INF
matf2
Al3
14:15 - 14:55
Mf2
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.C-INF
matf2
Al3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mf2
12.A-GIMN,12.C-INF
maf2
E11
14:15 - 14:55
Mf2
12.A-GIMN,12.C-INF
maf2
E11
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naár János

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Elel
15.A-VMÉRL

F15
15:45 - 16:25
Elel
15.A-VMÉRL

F15
16:30 - 17:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pénzi
15.A-VMÉRL

F15
15:45 - 16:25
Péng
15.A-VMÉRL

F15
16:30 - 17:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pfig
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Fs9
10:35 - 11:20
Pfig
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Fs9
11:30 - 12:15
 
 
 
Pfin
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pfin
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
7:45 - 8:30
Pfig
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze1
8:40 - 9:25
Pfig
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naár János ifj.

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Webg
5/13-2/14.D-SZOFT

Sze1
8:40 - 9:25
Webg
5/13-2/14.D-SZOFT

Sze1
9:40 - 10:25
Webg
5/13-2/14.D-SZOFT

Sze1
10:35 - 11:20
Webg
5/13-2/14.D-SZOFT

Sze1
11:30 - 12:15
Webg
5/13-2/14.D-SZOFT

Sze1
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nagy Marianna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Tügy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
7:45 - 8:30
Ügyv
1/13.A-PSZÜ

F13
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ükg
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Em1
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Tügy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
7:45 - 8:30
Ialkgy
10.D-ÜGYV

Sze3
8:40 - 9:25
Ükg
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Szf2
9:40 - 10:25
Ügyv
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Al1
10:35 - 11:20
Kom
11.D-ÜGYV

Al2
11:30 - 12:15
Ükg
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Em9
12:25 - 13:10
Ükg
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Al3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Tügy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
8:40 - 9:25
Gogy
10.D-ÜGYV

Szf3
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Glevgy
10.D-ÜGYV

Fs9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Glevgy
10.D-ÜGYV

Fs9
7:45 - 8:30
 
 
 
Ügyv
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
F15
9:40 - 10:25
Ügyv
1/13.A-PSZÜ

Sze3
10:35 - 11:20
Tügy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
11:30 - 12:15
Tügy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ükg
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Szf2
7:45 - 8:30
Ügyv
1/13.A-PSZÜ

Fs9
8:40 - 9:25
Gogy
10.D-ÜGYV

Szf6
9:40 - 10:25
Ügyv
9.B-KÖZG/ÜGYV
közg
Al1
10:35 - 11:20
Ükg
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Al3
11:30 - 12:15
Ükg
12.D-ÜGYV
1. Csoport
Al1
12:25 - 13:10
Ükg
12.D-ÜGYV
2. Csoport
E16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novák Edit Mária

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ének
4. o

T4
12:25 - 13:10
Napk
4. o

T4
13:15 - 14:00
Napk
4. o

T4
14:15 - 14:55
Napk
4. o

T4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Élet
4. o

T4
11:30 - 12:15
Napk
4. o

T4
12:25 - 13:10
Napk
4. o
napk
T4
13:15 - 14:00
Napk
4. o

T4
14:15 - 14:55
Napk
4. o

T4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Ének
4. o

T4
8:40 - 9:25
 
 
 
Tech
5. o

T5
10:35 - 11:20
Tech
6. o

T6
11:30 - 12:15
 
 
 
Napk
4. o

T4
13:15 - 14:00
Napk
4. o

T4
14:15 - 14:55
Napk
4. o

T4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tech
7. o

T7
11:30 - 12:15
Napk
4. o

T4
12:25 - 13:10
Napk
4. o

T4
13:15 - 14:00
Napk
4. o

T4
14:15 - 14:55
Napk
4. o

T4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
4. o

T4
13:15 - 14:00
Napk
4. o

T4
14:15 - 14:55
Napk
4. o

T4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obráz Béla

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
4. o
gk
Kön
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Gkhit
8. o
gk
O
8:40 - 9:25
Gkhit
6. o
gk
Kön
9:40 - 10:25
Gkhit
2. o
gk
Kön
10:35 - 11:20
Gkhit
3. o
gk
Kön
11:30 - 12:15
Gkhit
5. o
gk
Kön
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
2. o
gk
Kön
10:35 - 11:20
Gkhit
1. o
gk
Kön
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gkhit
3. o
gk
Kön
7:45 - 8:30
Gkhit
4. o
gk
Kön
8:40 - 9:25
Gkhit
1. o
gk
Kön
9:40 - 10:25
Gkhit
8. o
gk
Kön
10:35 - 11:20
Gkhit
6. o
gk
Kön
11:30 - 12:15
Gkhit
5. o
gk
Kön
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oroszy Ákosné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Refh
11.C-INF
ref
Em9
8:40 - 9:25
Refh
9.C-INF
ref
Al3
9:40 - 10:25
Refh
10.B-KÖZG,10.C-INF
ref
F17
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Refh
10.B-KÖZG,10.C-INF
ref
F17
7:45 - 8:30
Refh
11.C-INF
ref
F15
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
9.C-INF
ref
Al3
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pala Istvánné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
11.C-INF
1. Csoport
F15
7:45 - 8:30
Mat
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Szf1
8:40 - 9:25
Mat
12.B-KÖZG
1. Csoport
Em1
9:40 - 10:25
Mat
11.A-GIMN
2. Csoport
Fs3
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
11.A-GIMN
1. Csoport
Al1
12:25 - 13:10
 
 
 
Mf1
11.C-INF,11.D-ÜGYV
matf1
Fs3
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Szf1
9:40 - 10:25
Mat
12.B-KÖZG
1. Csoport
Em1
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
10.B-KÖZG

Em8
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
11.A-GIMN
2. Csoport
Szf5
9:40 - 10:25
Mat
11.A-GIMN
1. Csoport
Al1
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
10.B-KÖZG

Em9
12:25 - 13:10
Mat
11.C-INF
1. Csoport
E16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
12.B-KÖZG
1. Csoport
Al1
7:45 - 8:30
Mat
11.A-GIMN
2. Csoport
Al1
8:40 - 9:25
Mat
11.A-GIMN
1. Csoport
Al1
9:40 - 10:25
Mat
11.C-INF
1. Csoport
F16
10:35 - 11:20
Mat
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Em9
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
10.B-KÖZG

E11
7:45 - 8:30
Mat
11.A-GIMN
2. Csoport
F15
8:40 - 9:25
Mat
11.A-GIMN
1. Csoport
Al1
9:40 - 10:25
Mat
11.C-INF
1. Csoport
Al2
10:35 - 11:20
Mat
12.B-KÖZG
1. Csoport
Al1
11:30 - 12:15
Mat
12.D-ÜGYV
2. Csoport
Al3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Palicz Márta

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kém
9.A-GIMN

Em8
11:30 - 12:15
Kém
10.A-GIMN

Em4
12:25 - 13:10
 
 
 
Kf2
12.A-GIMN
kémf2
Em4
14:15 - 14:55
Kf2
12.A-GIMN
kémf2
Em4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kém
9.A-GIMN

Em4
10:35 - 11:20
Kém
10.A-GIMN

Em4
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pandák Katalin

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
7:45 - 8:30
 
 
 
Szág
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em8
9:40 - 10:25
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze3
10:35 - 11:20
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze3
11:30 - 12:15
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Sze3
12:25 - 13:10
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Sze3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
8:40 - 9:25
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
9:40 - 10:25
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
10:35 - 11:20
Szám
12.B-KÖZG

F17
11:30 - 12:15
Szág
12.B-KÖZG
1. Csoport
Em1
12:25 - 13:10
Szám
10.B-KÖZG

Em8
13:15 - 14:00
Ksf2
12.B-KÖZG

F17
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Szág
10.B-KÖZG
1. Csoport
Em9
8:40 - 9:25
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze3
9:40 - 10:25
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze3
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Szám
11.B-KÖZG

F15
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Szám
11.B-KÖZG

F15
8:40 - 9:25
Szám
10.B-KÖZG

Em8
9:40 - 10:25
Szám
12.B-KÖZG

F17
10:35 - 11:20
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
11:30 - 12:15
Szág
10.B-KÖZG
2. Csoport
Em9
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Sze3
8:40 - 9:25
Köny
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Sze3
9:40 - 10:25
Szám
12.B-KÖZG

F17
10:35 - 11:20
Szám
11.B-KÖZG

Em9
11:30 - 12:15
Szám
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf1
12:25 - 13:10
 
 
 
Ofő
12.B-KÖZG

F17
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Papler Pál

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Rkhit
11.C-INF
rk
Al1
8:40 - 9:25
Rkhit
9.C-INF
rk
Al1
9:40 - 10:25
Rkhit
10.A-GIMN,10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
rk1,rk1 ,rk
Em9
10:35 - 11:20
Rkhit
12.B-KÖZG,12.C-INF
rk
Fs3
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Rkhit
10.A-GIMN,10.B-KÖZG,10.C-INF,10.D-ÜGYV
rk1,rk1 ,rk
Em9
7:45 - 8:30
Rkhit
11.C-INF
rk
Al1
8:40 - 9:25
Rkhit
12.B-KÖZG,12.C-INF
rk
Al1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
9.C-INF
rk
Al1
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pásztor Zsoltné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
3. o

T3
7:45 - 8:30
Irod
3. o

T3
8:40 - 9:25
Irod
3. o

T3
9:40 - 10:25
Vizk
3. o

T3
10:35 - 11:20
Vizk
3. o

T3
11:30 - 12:15
 
 
 
Tsp
3. o

T3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
3. o

T3
7:45 - 8:30
Irod
3. o

T3
8:40 - 9:25
Nyelv
3. o

T3
9:40 - 10:25
Ének
3. o

T3
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Mat
3. o

T3
7:45 - 8:30
Tsp
3. o

T3
8:40 - 9:25
Élet
3. o

T3
9:40 - 10:25
Irod
3. o

T3
10:35 - 11:20
Ének
3. o

T3
11:30 - 12:15
Felz
3. o
felz-tehg
Inf
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Tsp
3. o

T3
7:45 - 8:30
Tsp
3. o

T3
8:40 - 9:25
Nyelv
3. o

T3
9:40 - 10:25
 
 
 
Körny
3. o

T3
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
3. o

T3
8:40 - 9:25
Irod
3. o

T3
9:40 - 10:25
Nyelv
3. o

T3
10:35 - 11:20
 
 
 
Tsp
3. o

T3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Petercsák Lórántné

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
ITang
10.C-INF

F16
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Ang
11.A-GIMN
1. Csoport
Fs2
10:35 - 11:20
Ang
10.C-INF
ang1
Sze2
11:30 - 12:15
Ang
11.C-INF
ang1
F15
12:25 - 13:10
Szin
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Ang
11.A-GIMN
1. Csoport
Al1
8:40 - 9:25
Ang
10.C-INF
ang1
Al1
9:40 - 10:25
Ang
11.C-INF
ang1
F15
10:35 - 11:20
adb
11.C-INF

F15
11:30 - 12:15
Szin
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
12:25 - 13:10
Szin
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Szin
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
7:45 - 8:30
 
 
 
Ang
11.A-GIMN
1. Csoport
Szf6
9:40 - 10:25
adb
11.C-INF

F17
10:35 - 11:20
ITang
9.C-INF

Em9
11:30 - 12:15
Szin
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
12:25 - 13:10
Szin
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
ITang
10.C-INF

F17
7:45 - 8:30
Ang
11.A-GIMN
1. Csoport
F16
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
10.C-INF
ang1
Al1
10:35 - 11:20
Szin
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
11:30 - 12:15
Af2
11.A-GIMN,11.C-INF
angf2
Al1
12:25 - 13:10
Af2
11.A-GIMN,11.C-INF
angf2
Al1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szin
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
7:45 - 8:30
Ang
10.C-INF
ang1
Em9
8:40 - 9:25
adb
11.C-INF

F15
9:40 - 10:25
Ang
11.A-GIMN
1. Csoport
Fs2
10:35 - 11:20
ITang
9.C-INF

E11
11:30 - 12:15
 
 
 
Ang
11.C-INF
ang1
F15
13:15 - 14:00
Ofő
11.C-INF

F15
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polányi Gergely

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Bioe
10.A-GIMN

Em4
7:45 - 8:30
Test
8. o

Vusz
8:40 - 9:25
Test
8. o

Vusz
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
10.C-INF

Tor3
13:15 - 14:00
Test
9.C-INF

Tor3
14:15 - 14:55
Test
9.C-INF

Tor3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Test
10.C-INF

Tor3
7:45 - 8:30
Test
9.C-INF

Tor3
8:40 - 9:25
 
 
 
Test
5. o

Toá1
10:35 - 11:20
Test
8. o

Toá1
11:30 - 12:15
Test
11.C-INF

Tor3
12:25 - 13:10
Test
11.C-INF

Tor3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Test
11.C-INF

Tor3
7:45 - 8:30
Bioe
12.B-KÖZG

Em4
8:40 - 9:25
 
 
 
Test
9.C-INF

Tor3
10:35 - 11:20
Test
5. o

Toá1
11:30 - 12:15
Test
8. o

Toá1
12:25 - 13:10
Bioe
10.A-GIMN

Em4
13:15 - 14:00
Test
10.C-INF

Tor3
14:15 - 14:55
Test
10.C-INF

Tor3
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Test
5. o

Toá1
7:45 - 8:30
Test
5. o

Toá1
8:40 - 9:25
Test
11.C-INF

Tor3
9:40 - 10:25
 
 
 
Test
9.C-INF

Tor3
11:30 - 12:15
Test
12.A-GIMN

Tor3
12:25 - 13:10
Test
12.A-GIMN

Tor3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
10.C-INF

Tor3
9:40 - 10:25
Test
5. o

Toá1
10:35 - 11:20
Test
8. o

Toá1
11:30 - 12:15
Test
11.C-INF

Tor3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pongó Barbara

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
12.C-INF
ang1
Al1
7:45 - 8:30
Irod
10.A-GIMN

F15
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
9.C-INF
ang1
Al3
10:35 - 11:20
 
 
 
Ang
11.B-KÖZG
ang1
F17
12:25 - 13:10
Ang
10.A-GIMN
1. Csoport
Fs3
13:15 - 14:00
Af2
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
angf2
Em8
14:15 - 14:55
Af2
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
angf2
Em8
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Fo1
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
7:45 - 8:30
 
 
 
Irod
10.A-GIMN

Em9
9:40 - 10:25
Ang
11.B-KÖZG
ang1
Szf3
10:35 - 11:20
Ang
9.C-INF
ang1
Fs3
11:30 - 12:15
Fo1
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
12:25 - 13:10
Ang
10.A-GIMN
1. Csoport
Szf6
13:15 - 14:00
Ofő
10.A-GIMN

Em9
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Ang
12.C-INF
ang1
Szf3
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Ang
10.A-GIMN
1. Csoport
Em9
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Ang
9.C-INF
ang1
E16
7:45 - 8:30
Ang
12.C-INF
ang1
Em1
8:40 - 9:25
Fo1
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
9:40 - 10:25
 
 
 
Irod
10.A-GIMN

Em8
11:30 - 12:15
Fo1
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
12:25 - 13:10
Nyelv
10.A-GIMN

Em8
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
9.C-INF
ang1
F15
7:45 - 8:30
Fo1
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
8:40 - 9:25
Fo1
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
9:40 - 10:25
 
 
 
Ang
10.A-GIMN
1. Csoport
Em8
11:30 - 12:15
Ang
10.A-GIMN
1. Csoport
Em8
12:25 - 13:10
Ang
11.B-KÖZG
ang1
Szf3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pribojszkiné Emri Gabriella

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Test
7. o

Toá1
7:45 - 8:30
 
 
 
Test
11.D-ÜGYV

Tor4
9:40 - 10:25
Test
6. o

Toá1
10:35 - 11:20
Test
6. o

Toá1
11:30 - 12:15
Test
12.B-KÖZG

Tor4
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Test
6. o

Toá1
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Test
7. o

Vusz
10:35 - 11:20
Test
7. o

Vusz
11:30 - 12:15
Test
11.D-ÜGYV

Tor4
12:25 - 13:10
Test
11.D-ÜGYV

Tor4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Test
6. o

Toá1
7:45 - 8:30
 
 
 
Test
11.D-ÜGYV

Tor4
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Test
12.B-KÖZG

Tor4
12:25 - 13:10
Test
7. o

Toá1
13:15 - 14:00
Test
10.B-KÖZG

Tor4
14:15 - 14:55
Test
10.B-KÖZG

Tor4
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
6. o

Toá1
9:40 - 10:25
Test
11.D-ÜGYV

Tor4
10:35 - 11:20
 
 
 
Test
12.B-KÖZG

Tor4
12:25 - 13:10
Test
12.B-KÖZG

Tor4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ofő
6. o

T6
7:45 - 8:30
 
 
 
Test
7. o

Toá1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
12.B-KÖZG

Tor4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ragyák Mária

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Irod
2. o

T2
7:45 - 8:30
Tsp
2. o

T2
8:40 - 9:25
Tsp
2. o

T2
9:40 - 10:25
Mat
2. o

T2
10:35 - 11:20
Vizk
2. o

T2
11:30 - 12:15
Vizk
2. o

T2
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Irod
2. o

T2
7:45 - 8:30
Nyelv
2. o

T2
8:40 - 9:25
Mat
2. o

T2
9:40 - 10:25
 
 
 
Tsp
2. o

T2
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
2. o

T2
7:45 - 8:30
Mat
2. o

T2
8:40 - 9:25
Tsp
2. o

T2
9:40 - 10:25
 
 
 
Ének
2. o

T2
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
2. o

T2
7:45 - 8:30
Körny
2. o

T2
8:40 - 9:25
Nyelv
2. o

T2
9:40 - 10:25
Élet
2. o

T2
10:35 - 11:20
Tsp
2. o

T2
11:30 - 12:15
Felz
2. o
felz-tehg
Kön
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
2. o

T2
8:40 - 9:25
Irod
2. o

T2
9:40 - 10:25
Nyelv
2. o

T2
10:35 - 11:20
Ének
2. o

T2
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Révész Orsolya

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bioe
11.A-GIMN

Em4
11:30 - 12:15
Bioe
12.A-GIMN

Em4
12:25 - 13:10
Bf2
12.A-GIMN
biof2
Em4
13:15 - 14:00
Bf2
12.A-GIMN
biof2
Em4
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bioe
11.A-GIMN

Em4
10:35 - 11:20
Bioe
12.A-GIMN

Em4
11:30 - 12:15
Bf2
11.A-GIMN,11.C-INF
biof2
Em4
12:25 - 13:10
Bf2
11.A-GIMN,11.C-INF
biof2
Em4
13:15 - 14:00
Bf1
12.A-GIMN
bio1
E11
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rózsahegyi Ferenc Dr.

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Gazj
10.B-KÖZG

Em9
7:45 - 8:30
Jogi
9.B-KÖZG/ÜGYV
ügyv
Fs3
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Jogi
11.D-ÜGYV

F16
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gazj
10.B-KÖZG

Em9
12:25 - 13:10
Gazj
10.B-KÖZG

Em9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ruzsinszki Beáta

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
ang2
Em8
7:45 - 8:30
Ang
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs3
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang2
Szf3
10:35 - 11:20
Ang
10.C-INF
ang2
Szf3
11:30 - 12:15
Ang
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
ang2
Al3
12:25 - 13:10
Szin
1/13.A-PSZÜ

Szf5
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Töá
11.D-ÜGYV

Szf1
8:40 - 9:25
Ang
10.C-INF
ang2
E16
9:40 - 10:25
Ang
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
ang2
F17
10:35 - 11:20
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang2
Szf3
11:30 - 12:15
 
 
 
Szin
1/13.A-PSZÜ

Szf5
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Ang
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
ang2
Em8
7:45 - 8:30
 
 
 
Ang
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs3
9:40 - 10:25
 
 
 
Töá
11.D-ÜGYV

Al1
11:30 - 12:15
 
 
 
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang2
Al2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Ang
12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
ang2
Em8
8:40 - 9:25
Szin
1/13.A-PSZÜ

Szf5
9:40 - 10:25
Ang
10.C-INF
ang2
E16
10:35 - 11:20
Ang
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs3
11:30 - 12:15
Ang
9.A-GIMN
2. Csoport
Fs3
12:25 - 13:10
Ofő
11.D-ÜGYV

F16
13:15 - 14:00
Af1
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.D-ÜGYV,12.C-INF
angf1
Em8
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang2
Fs2
7:45 - 8:30
Ang
10.C-INF
ang2
Em1
8:40 - 9:25
 
 
 
Szin
1/13.A-PSZÜ

Szf5
10:35 - 11:20
Töá
11.D-ÜGYV

F16
11:30 - 12:15
Ang
9.A-GIMN
2. Csoport
F15
12:25 - 13:10
Ang
11.B-KÖZG,11.C-INF,11.D-ÜGYV
ang2
Al3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ruzsinszkiné Takács Szandra

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
1. o

T1
12:25 - 13:10
Napk
2. o

T2
13:15 - 14:00
Napk
2. o

T2
14:15 - 14:55
Napk
2. o

T2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
1. o

T1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Napk
2. o

T2
12:25 - 13:10
Napk
2. o

T2
13:15 - 14:00
Napk
2. o

T2
14:15 - 14:55
Napk
2. o

T2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Tsp
1. o

T1
8:40 - 9:25
Tsp
1. o

T1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Napk
2. o

T2
12:25 - 13:10
Napk
2. o

T2
13:15 - 14:00
Napk
2. o

T2
14:15 - 14:55
Napk
2. o

T2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
2. o
napk
T2
12:25 - 13:10
Napk
2. o

T2
13:15 - 14:00
Napk
2. o

T2
14:15 - 14:55
Napk
2. o

T2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tsp
1. o

T1
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napk
2. o

T2
12:25 - 13:10
Napk
2. o

T2
13:15 - 14:00
Napk
2. o

T2
14:15 - 14:55
Napk
2. o

T2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sebes Péter

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
12.A-GIMN

Szf6
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Töá
8. o

T8
8:40 - 9:25
 
 
 
Töá
12.A-GIMN

Fs3
10:35 - 11:20
Töá
12.A-GIMN

Fs3
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
8. o

T8
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Töá
12.A-GIMN

Szf3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siposné Majtényi Andrea

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Prgy
9.C-INF
1. Csoport
Fs6
7:45 - 8:30
Prgy
9.C-INF
1. Csoport
Fs6
8:40 - 9:25
Prog
10.C-INF

F16
9:40 - 10:25
 
 
 
Prog
9.C-INF

F15
11:30 - 12:15
Web
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
12:25 - 13:10
Ithb
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prgy
10.C-INF
2. Csoport
Fs6
10:35 - 11:20
Prgy
10.C-INF
2. Csoport
Fs6
11:30 - 12:15
Prgy
10.C-INF
1. Csoport
Fs6
12:25 - 13:10
Prgy
10.C-INF
1. Csoport
Fs6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Ita
10.C-INF

E11
9:40 - 10:25
Iagy
10.C-INF
2. Csoport
F13
10:35 - 11:20
 
 
 
Iagy
10.C-INF
1. Csoport
F13
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Inf
10.A-GIMN
1. Csoport
Fs6
7:45 - 8:30
Inf
10.A-GIMN
1. Csoport
Fs6
8:40 - 9:25
Prgy
9.C-INF
2. Csoport
Fs6
9:40 - 10:25
Prgy
9.C-INF
2. Csoport
Fs6
10:35 - 11:20
Ihbg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
11:30 - 12:15
Ihbg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
12:25 - 13:10
Ihbg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Web
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
7:45 - 8:30
Web
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
8:40 - 9:25
Web
5/13-2/14.D-SZOFT

Szf1
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Inf
10.A-GIMN
2. Csoport
Fs6
12:25 - 13:10
Inf
10.A-GIMN
2. Csoport
Fs6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stumpf Ákos

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
12.D-ÜGYV
ang1
Al3
7:45 - 8:30
Ang
9.A-GIMN
1. Csoport
Em4
8:40 - 9:25
Iszny
5/13-2/14.C-ITI

Sze2
9:40 - 10:25
Ang
9.C-INF
ang2
Szf1
10:35 - 11:20
Ang
10.B-KÖZG
angol
Al2
11:30 - 12:15
Szin
5/13-2/14.C-ITI
angol
Sze2
12:25 - 13:10
Ang
11.A-GIMN
2. Csoport
F16
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Iszny
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
8:40 - 9:25
Ang
10.B-KÖZG
angol
Fs3
9:40 - 10:25
Ang
11.A-GIMN
2. Csoport
Al2
10:35 - 11:20
Ang
9.C-INF
ang2
F16
11:30 - 12:15
Ang
9.A-GIMN
1. Csoport
Fs3
12:25 - 13:10
 
 
 
Ofő
10.B-KÖZG

Em8
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Ang
12.D-ÜGYV
ang1
Szf2
7:45 - 8:30
 
 
 
Ang
9.A-GIMN
1. Csoport
Szf2
9:40 - 10:25
Ang
11.A-GIMN
2. Csoport
F16
10:35 - 11:20
Iszny
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
11:30 - 12:15
Fo1
5/13-2/14.C-ITI

Szf6
12:25 - 13:10
Fo1
5/13-2/14.C-ITI

Sze2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Ang
9.C-INF
ang2
Szf6
7:45 - 8:30
Ang
12.D-ÜGYV
ang1
Szf2
8:40 - 9:25
Ang
11.A-GIMN
2. Csoport
Al2
9:40 - 10:25
Ang
10.B-KÖZG
angol
Al2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Szin
5/13-2/14.C-ITI
angol
Szf6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
9.C-INF
ang2
F16
7:45 - 8:30
Ang
10.B-KÖZG
angol
Em8
8:40 - 9:25
Ang
11.A-GIMN
2. Csoport
Al2
9:40 - 10:25
Ang
9.A-GIMN
1. Csoport
Fs3
10:35 - 11:20
Ang
9.A-GIMN
1. Csoport
Fs3
11:30 - 12:15
Szin
5/13-2/14.C-ITI
angol
Szf6
12:25 - 13:10
Szin
5/13-2/14.C-ITI
angol
Szf6
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suhaj László

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Test
11.A-GIMN

Tor2
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Test
12.C-INF

Tor2
10:35 - 11:20
Test
10.A-GIMN

Tor2
11:30 - 12:15
Mat
12.C-INF
1. Csoport
Szf4
12:25 - 13:10
Mat
12.C-INF
2. Csoport
Szf4
13:15 - 14:00
Test
9.B-KÖZG/ÜGYV

Tor2
14:15 - 14:55
Test
9.B-KÖZG/ÜGYV

Tor2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
9.C-INF

F16
9:40 - 10:25
Mat
12.C-INF
1. Csoport
E11
10:35 - 11:20
 
 
 
Test
11.A-GIMN

Tor2
12:25 - 13:10
Test
11.A-GIMN

Tor2
13:15 - 14:00
Mf1
12.C-INF
maf1
F15
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Mat
12.C-INF
1. Csoport
Fs3
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
Test
11.A-GIMN

Tor2
11:30 - 12:15
Test
12.C-INF

Tor2
12:25 - 13:10
Mat
9.C-INF

Em9
13:15 - 14:00
Test
10.A-GIMN

Tor2
14:15 - 14:55
Test
10.A-GIMN

Tor2
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
10.A-GIMN

Tor2
9:40 - 10:25
Mat
12.C-INF
2. Csoport
Szf6
10:35 - 11:20
Mat
12.C-INF
2. Csoport
Szf6
11:30 - 12:15
Test
12.C-INF

Tor2
12:25 - 13:10
Test
12.C-INF

Tor2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test
10.A-GIMN

Tor2
7:45 - 8:30
Test
12.C-INF

Tor2
8:40 - 9:25
Mat
12.C-INF
1. Csoport
Em1
9:40 - 10:25
Mat
12.C-INF
2. Csoport
Al3
10:35 - 11:20
Test
11.A-GIMN

Tor2
11:30 - 12:15
 
 
 
Mat
9.C-INF

Em8
13:15 - 14:00
Ofő
12.C-INF

Em9
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szabó Attila

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Rkhit
11.D-ÜGYV
rk
Al3
8:40 - 9:25
Rkhit
9.B-KÖZG/ÜGYV
rk
Al2
9:40 - 10:25
Rkhit
10.B-KÖZG
rk3
Al2
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Rkhit
8. o
rk
T8
8:40 - 9:25
Rkhit
6. o
rk
T6
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Rkhit
10.B-KÖZG
rk3
Al1
7:45 - 8:30
Rkhit
11.D-ÜGYV
rk
Al3
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rkhit
9.B-KÖZG/ÜGYV
rk
Al2
8:40 - 9:25
 
 
 
Rkhit
8. o
rk
T8
10:35 - 11:20
Rkhit
6. o
rk
T6
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szabó-Tóth Boglárka

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
4. o

T4
7:45 - 8:30
Ang
4. o
2. Csoport
T8
8:40 - 9:25
 
 
 
Irod
4. o

T4
10:35 - 11:20
Körny
4. o

T4
11:30 - 12:15
Ang
6. o
1. Csoport
T6
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
4. o

T4
7:45 - 8:30
Ang
6. o
1. Csoport
T6
8:40 - 9:25
Irod
4. o

T4
9:40 - 10:25
Irod
4. o

T4
10:35 - 11:20
Ang
1. o

T1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Nyelv
4. o

T4
7:45 - 8:30
Ang
6. o
1. Csoport
T6
8:40 - 9:25
Irod
4. o

T4
9:40 - 10:25
 
 
 
Mat
4. o

T4
11:30 - 12:15
Ang
4. o
2. Csoport
T8
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Irod
4. o

T4
7:45 - 8:30
Ang
4. o
2. Csoport
T5
8:40 - 9:25
Nyelv
4. o

T4
9:40 - 10:25
Ang
3. o

T3
10:35 - 11:20
Ang
6. o
1. Csoport
T6
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
2. o

T2
7:45 - 8:30
 
 
 
Irod
4. o

T4
9:40 - 10:25
Mat
4. o

T4
10:35 - 11:20
Vizk
4. o

T4
11:30 - 12:15
Vizk
4. o

T4
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szakál Miklós

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Mat
6. o

T6
7:45 - 8:30
 
 
 
Mat
5. o

T5
9:40 - 10:25
Fiz
11.B-KÖZG

E11
10:35 - 11:20
Fiz
8. o

T8
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Mat
5. o

T5
7:45 - 8:30
Fiz
10.C-INF

E11
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
6. o

T6
12:25 - 13:10
Mat
7. o

T7
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Mat
5. o

T5
7:45 - 8:30
Fiz
7. o

T7
8:40 - 9:25
Mat
7. o

T7
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Mat
6. o

T6
12:25 - 13:10
Fiz
8. o

T8
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
7. o

T7
7:45 - 8:30
 
 
 
Fiz
10.C-INF

Em1
9:40 - 10:25
 
 
 
Fiz
11.D-ÜGYV

E11
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
7. o

T7
7:45 - 8:30
Fiz
11.C-INF

E11
8:40 - 9:25
Mat
5. o

T5
9:40 - 10:25
Mat
6. o

T6
10:35 - 11:20
Fiz
7. o

T7
11:30 - 12:15
Ofő
7. o

T7
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szaláncziné Tamás Ilona

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szág
1/13.A-PSZÜ

Szf5
10:35 - 11:20
Szág
1/13.A-PSZÜ

Szf5
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Számsz
15.A-VMÉRL

F15
17:15 - 17:55
Szág
15.A-VMÉRL

F15
18:00 - 18:40
Szág
15.A-VMÉRL

F15
18:45 - 19:25
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szám
1/13.A-PSZÜ

Szf5
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szám
15.A-VMÉRL

F15
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szám
1/13.A-PSZÜ

Szf5
10:35 - 11:20
Szám
1/13.A-PSZÜ

Szf5
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Szám
1/13.A-PSZÜ

Szf5
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szág
15.A-VMÉRL

F15
15:00 - 15:40
Kfgy
15.A-VMÉRL

F15
15:45 - 16:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szalkóné Lisovszki Nóra

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Ang
12.B-KÖZG
ang1
Em1
7:45 - 8:30
Ang
12.A-GIMN

Szf6
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang1
Al1
10:35 - 11:20
Ang
10.D-ÜGYV
angol
Szf4
11:30 - 12:15
Ang
11.D-ÜGYV
ang1
Szf6
12:25 - 13:10
Ang
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Ang
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
7:45 - 8:30
Ang
12.A-GIMN

Em1
8:40 - 9:25
Ang
10.D-ÜGYV
angol
Fs2
9:40 - 10:25
Ang
11.D-ÜGYV
ang1
Fs3
10:35 - 11:20
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang1
Al1
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
Ofő
10.D-ÜGYV

Fs3
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Ang
12.B-KÖZG
ang1
Em4
7:45 - 8:30
Ang
12.A-GIMN

F17
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
12:25 - 13:10
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang1
Al1
13:15 - 14:00
Af1
11.B-KÖZG,11.D-ÜGYV
angf1
F15
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Ang
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
7:45 - 8:30
Ang
12.B-KÖZG
ang1
E16
8:40 - 9:25
Ang
12.A-GIMN

E11
9:40 - 10:25
Ang
10.D-ÜGYV
angol
Em8
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Af1
11.A-GIMN,11.C-INF
kémf2,angf1
F15
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ang
9.B-KÖZG/ÜGYV
ang1
Al1
7:45 - 8:30
Ang
10.D-ÜGYV
angol
Sze2
8:40 - 9:25
 
 
 
Ang
12.A-GIMN

Szf4
10:35 - 11:20
Ang
10.A-GIMN
2. Csoport
Al2
11:30 - 12:15
 
 
 
Ang
11.D-ÜGYV
ang1
Szf4
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szemánné Majoros Anikó Zsuzsanna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Fiz
9.A-GIMN

E11
7:45 - 8:30
 
 
 
 
 
 
Mat
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em4
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
10.C-INF

F16
12:25 - 13:10
Ofő
12.A-GIMN

Em4
13:15 - 14:00
Ff2
12.C-INF,12.A-GIMN
fizf2
E11
14:15 - 14:55
Ff2
12.C-INF,12.A-GIMN
fizf2
E11
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Fiz
11.A-GIMN

E11
7:45 - 8:30
Mat
10.A-GIMN

Al3
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
2. Csoport
E11
9:40 - 10:25
 
 
 
Fiz
10.A-GIMN

E11
11:30 - 12:15
Mat
12.B-KÖZG
2. Csoport
Al2
12:25 - 13:10
 
 
 
Ff2
11.A-GIMN,11.C-INF
fizikaf2
F16
14:15 - 14:55
Ff2
11.A-GIMN,11.C-INF
fizikaf2
F16
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Mat
10.A-GIMN

Szf6
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
2. Csoport
Al3
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mf1
12.D-ÜGYV,12.B-KÖZG
maf1
Em8
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Mat
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em8
7:45 - 8:30
Mat
10.C-INF

E11
8:40 - 9:25
Mat
11.B-KÖZG
2. Csoport
F16
9:40 - 10:25
Fiz
9.A-GIMN

E11
10:35 - 11:20
 
 
 
Mat
10.A-GIMN

Em8
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mat
11.B-KÖZG
2. Csoport
Szf6
7:45 - 8:30
Mat
10.A-GIMN

Em4
8:40 - 9:25
Fiz
10.A-GIMN

E11
9:40 - 10:25
 
 
 
Mat
12.B-KÖZG
2. Csoport
Em1
11:30 - 12:15
Mat
10.C-INF

Em4
12:25 - 13:10
 
 
 
Fiz
11.A-GIMN

E11
14:15 - 14:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tóth Anna Renáta

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bioe
7. o

T7
12:25 - 13:10
Napk
7. o

T7
13:15 - 14:00
Napk
7. o,8. o
napk1
T7
14:15 - 14:55
Napk
7. o,8. o
napk1
T7
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Bioe
12.C-INF

Em4
8:40 - 9:25
Bioe
7. o

T7
9:40 - 10:25
 
 
 
Term
6. o

T6
11:30 - 12:15
Bioe
8. o

T8
12:25 - 13:10
Napk
8. o

T8
13:15 - 14:00
Napk
7. o,8. o
napk
T7
14:15 - 14:55
Napk
7. o,8. o
napk
T7
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Bioe
11.C-INF

Em4
9:40 - 10:25
Bioe
12.D-ÜGYV

E11
10:35 - 11:20
Bioe
11.B-KÖZG

Em1
11:30 - 12:15
Bioe
11.D-ÜGYV

Em4
12:25 - 13:10
 
 
 
Napk
7. o,8. o

T7
14:15 - 14:55
Napk
7. o,8. o

T7
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Term
5. o

T5
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
Napk
7. o

T7
13:15 - 14:00
Napk
7. o,8. o

T7
14:15 - 14:55
Napk
7. o,8. o

T7
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Term
5. o

T5
7:45 - 8:30
Term
6. o

T6
8:40 - 9:25
Bioe
11.D-ÜGYV

Em4
9:40 - 10:25
Bioe
11.B-KÖZG

Em4
10:35 - 11:20
Bioe
11.C-INF

Em4
11:30 - 12:15
 
 
 
Napk
7. o,8. o

T7
13:15 - 14:00
Napk
7. o,8. o

T7
14:15 - 14:55
Napk
7. o,8. o

T7
15:00 - 15:40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tóth Tamás

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Refh
7. o
ref
Hit
7:45 - 8:30
Refh
8. o
ref
Hit
8:40 - 9:25
Refh
6. o
ref
Hit
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Refh
5. o
ref
Hit
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
7. o
ref
Hit
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
8. o
ref
Hit
10:35 - 11:20
Refh
6. o
ref
Hit
11:30 - 12:15
Refh
5. o
ref
Hit
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tökölyiová Angela

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
8:40 - 9:25
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
9:40 - 10:25
Pévá
10.B-KÖZG

Em9
10:35 - 11:20
Prok
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
11:30 - 12:15
Rpszgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
12:25 - 13:10
Rpszgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
Pévá
10.C-INF

Szf3
8:40 - 9:25
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf4
9:40 - 10:25
 
 
 
Prtg
5/13-2/14.A-PSZÜ
2. Csoport
Sze3
11:30 - 12:15
Prtg
5/13-2/14.A-PSZÜ
1. Csoport
Sze3
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Rpszgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
7:45 - 8:30
Rpszgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
8:40 - 9:25
Rpszgy
5/13-2/14.C-ITI

Sze3
9:40 - 10:25
Prok
5/13-2/14.A-PSZÜ

Szf4
10:35 - 11:20
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
11:30 - 12:15
Gazj
1/13.A-PSZÜ

Szf5
12:25 - 13:10
Pévá
10.D-ÜGYV

Em1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Végsőné Fazekas Aranka

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Irod
8. o

T8
9:40 - 10:25
Irod
8. o

T8
10:35 - 11:20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Nyelv
8. o

T8
8:40 - 9:25
Nyelv
8. o

T8
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vincze Marianna

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Refh
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.D-ÜGYV
ref
Szf2
8:40 - 9:25
Refh
9.A-GIMN,9.B-KÖZG/ÜGYV
ref
Fs3
9:40 - 10:25
Refh
10.A-GIMN,10.D-ÜGYV
ref
Em8
10:35 - 11:20
Refh
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
ref
Em4
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Refh
10.A-GIMN,10.D-ÜGYV
ref
Em1
7:45 - 8:30
Refh
11.A-GIMN,11.B-KÖZG,11.D-ÜGYV
ref
F16
8:40 - 9:25
Refh
12.A-GIMN,12.B-KÖZG,12.C-INF,12.D-ÜGYV
ref
Em8
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
9.A-GIMN,9.B-KÖZG/ÜGYV
ref
Fs3
8:40 - 9:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zsitkó Éva Pálma

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
Töá
10.D-ÜGYV

Szf3
8:40 - 9:25
Töá
12.C-INF

E11
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
Föld
9.A-GIMN

Em8
12:25 - 13:10
Töá
12.B-KÖZG

F17
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
Föld
7. o

T7
8:40 - 9:25
Föld
8. o

T8
9:40 - 10:25
Föld
10.A-GIMN

Szf6
10:35 - 11:20
Föld
10.D-ÜGYV

Em1
11:30 - 12:15
Töá
10.A-GIMN

E11
12:25 - 13:10
Töá
9.C-INF

F15
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
Föld
10.B-KÖZG

F17
9:40 - 10:25
Töá
12.C-INF

Em8
10:35 - 11:20
Töá
10.D-ÜGYV

Al3
11:30 - 12:15
Föld
9.A-GIMN

Em8
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
Töá
9.C-INF

Szf3
8:40 - 9:25
Töá
12.C-INF

Em9
9:40 - 10:25
Töá
10.A-GIMN

Em9
10:35 - 11:20
Töá
12.B-KÖZG

F17
11:30 - 12:15
Föld
10.D-ÜGYV

E11
12:25 - 13:10
Föld
10.B-KÖZG

Em9
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Föld
7. o

T7
8:40 - 9:25
Föld
8. o

T8
9:40 - 10:25
Föld
10.A-GIMN

Em8
10:35 - 11:20
 
 
 
Töá
12.B-KÖZG

F17
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zsitkó Sándor

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
7:45 - 8:30
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
8:40 - 9:25
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
9:40 - 10:25
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
10:35 - 11:20
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
11:30 - 12:15
 
 
 
Ofő
9.C-INF

Em1
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
Hál1
12.C-INF

F11
7:45 - 8:30
 
 
 
Hál1g
12.C-INF
2. Csoport
F11
9:40 - 10:25
Hál1g
12.C-INF
2. Csoport
F11
10:35 - 11:20
Hál1g
12.C-INF
1. Csoport
F11
11:30 - 12:15
Hál1g
12.C-INF
1. Csoport
F11
12:25 - 13:10
Szef
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
Iagy
9.C-INF
2. Csoport
F11
7:45 - 8:30
Iagy
9.C-INF
2. Csoport
F11
8:40 - 9:25
 
 
 
Szef
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
10:35 - 11:20
Szef
5/13-2/14.B-IRÜ

Szf3
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
7:45 - 8:30
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
8:40 - 9:25
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
9:40 - 10:25
Szefg
5/13-2/14.B-IRÜ

Sze1
10:35 - 11:20
 
 
 
Iagy
9.C-INF
1. Csoport
F11
12:25 - 13:10
Iagy
9.C-INF
1. Csoport
F11
13:15 - 14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ita
9.C-INF

E11
10:35 - 11:20
Hál1
12.C-INF

F11
11:30 - 12:15
Hál1
12.C-INF

F11
12:25 - 13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Márton Katalin

Nap 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
4. o
ref
Hit
9:40 - 10:25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ke  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
2. o
ref
Hit
10:35 - 11:20
Refh
3. o
ref
Hit
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
2. o
ref
Hit
10:35 - 11:20
Refh
1. o
ref
Hit
11:30 - 12:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cs  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Refh
3. o
ref
Hit
7:45 - 8:30
Refh
4. o
ref
Hit
8:40 - 9:25
Refh
1. o
ref
Hit
9:40 - 10:25